• 0
Sign in to follow this  
Jabol

Red Rice czy aby na pewno?

Question

Poszukuje telefonu za max 170$

Moje oczekiwania co do telefonu to:
- dobrego oprogramowania z działającym google play i gapss
- dual sim
- dobry GPS (gram w ingress)
- dobra bateria
- najlepiej jakiś 4 rdzeniowiec lub więcej
- latarka
- dioda powiadomień
- fajnie by było żeby posiadał opcje upgradu softu na jakieś castom lub producenta 4,4 jak wyjdzie.

Zastanawiam sie pomiędzy Red Rice , Lenovo S650 i JIAYU G4C i nie mam pojęcia który wybrać :(

Większego budżetu nie mogę mieć gdyż liczę się z doliczeniem VAT'u

Najbardziej skłaniałem się ku lenovo ale gdy zobaczyłem Red Rice wydał się ciekawszy ze względu na rozdzielczość ekranu. Jednak martwi mnie że nie ma podświetlanych przycisków wydaje mi się to jakieś bardzo dziwne ;/

I najważniejsze gdzie go kupić by był to oryginał?

​Dodatkowo czy w miui mogę wgrać inny luncher? Bo osobiście wizja pulpitu ala ios jest straszna ;/

21 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Stało się :)

Telefon do mnie dotarł dokładnie po 11 dniach w trasie a 13 od dokonania zamówienia :)

Moja zasłużona Motorola DEFY idzie na emeryturę :)

Kilka słów o telefonie. Piekielnie szybki, Wielki xD, wygodnie leży w reku. Dobrej jakości dźwięk przy dzwonieniu.

Z racji tego że na pokładzie jest Miui muszę się go uczyć od nowa :P

Oczywiście wgrane najnowsze Miui Polska :)

Załączam kilka fotek :)

OHbxsSC.jpg

UMOJnaa.jpg

IOC16MK.jpg

aSNZ0Dg.jpg

PS. Ktoś poleci jakiś fajny motyw z pogodą na blokadzie ekranu? :)

• 0

Jako uzytkownik Mi2s który takze nie ma podswietlanych klawiszy (mam go dopiero tydzien) musze Ci powiedziec, nie przejmuj sie tym totalnie, szybko nauczysz sie pozycji przyciskow i nie będzie Ci w ogole przeszkadzało brak podswietlenia.

Oryginały tylko na ibuygou

pozdr

• 0

Osobiście od około miesiąca użytkuje Red Rice a przy zakupie miałem wybór miedzy V987 a właśnie Red Rice i podjąłem najlepszy wybór jestem z tego telefonu zadowolony działa bez zarzutu bez zwieszania ,bateria jak na taki telefon dobrze trzyma , dioda powiadomień jest multikolorowa :) a i przypuszczam że niedługo i andka 4.4 dostanie bo już prace dla MTK ruszyły :)

A co do nie podświetlanych przycisków to bardzo szybko się idzie przyzwyczaić i intuicyjnie się obsługuje , co do launchera osobiście nie zmieniałem ale jest taka opcja :) czyli śmiało polecam Red Rice :P

Talkowane z mojego Redmi :)

Edited by NotExist

• 0
  • 0

Szczerze mówiąc takie sylikonowe plecki strasznie paskudzą telefon :P mój pokrowiec który dostałem poza takimi pleckami nazywa się doormoon i jest bardzo dobry :)

• 0

To są plecki z plastiku, nielamliwego. Sam używam je w nexusie. Telefonu nic nie powiekszaja, a trzyma się go rewelacyjnie. Na polce leży rearth ringke fusion i nie zamierzam go juz używać.

Jak najbardziej polecam nillkina jeśli ktomus telefon nie wypada z kieszeni. Ponieważ nillkin nie chroni dołu i gory telefonu od strony wyświetlacza.

MiuiV5/Nexus5

• Like 2

• 0

Lalo o gustach się nie dyskutuje :P ale uważam że każda opinia pomoże założycielowi tematu :) także podziękowanie ode mnie leci :)

• 0

teraz wyczytałem że ma wyjść odświeżona wersja z Snapdragon 400 i już całkiem zgłupiałem  :shock: 

• 0

Ehh pisze że 26 wysłana post.nl i nadal jeszcze nie dotarła do Holandii chyba jajko zniosę bo moja defy już umiera :(

• 0

@Jabol to leci z 2 końca świata z milionami innych paczek.

MIUI_V5/N5

• 0

Wiem  jestem tego świadom :P Po prostu strasznie mi się dłuży xD Do puki nie kupiłem jakoś mi defy działała a teraz jak kupiłem mam wrażenie że jest coraz gorzej xD

• 0

Jak kto woli.

Ja kupiłem w poniedziałek, wtorek wysłany

W czwartek miałem telefon.

Wysłane z mojego GT-I9300

To nawet 2dni.

Wysłane z mojego GT-I9300

• 0

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor wątku dokonał już zakupu. Dalsze pytanie to już offtop.

Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this