Skocz do zawartości
  • 0

Red Rice czy aby na pewno?


Jabol

Pytanie

Poszukuje telefonu za max 170$

Moje oczekiwania co do telefonu to:
- dobrego oprogramowania z działającym google play i gapss
- dual sim
- dobry GPS (gram w ingress)
- dobra bateria
- najlepiej jakiś 4 rdzeniowiec lub więcej
- latarka
- dioda powiadomień
- fajnie by było żeby posiadał opcje upgradu softu na jakieś castom lub producenta 4,4 jak wyjdzie.

Zastanawiam sie pomiędzy Red Rice , Lenovo S650 i JIAYU G4C i nie mam pojęcia który wybrać :(

Większego budżetu nie mogę mieć gdyż liczę się z doliczeniem VAT'u

 

Najbardziej skłaniałem się ku lenovo ale gdy zobaczyłem Red Rice wydał się ciekawszy ze względu na rozdzielczość ekranu. Jednak martwi mnie że nie ma podświetlanych przycisków wydaje mi się to jakieś bardzo dziwne ;/

 

I najważniejsze gdzie go kupić by był to oryginał?

 

​Dodatkowo czy w miui mogę wgrać inny luncher? Bo osobiście wizja pulpitu ala ios jest straszna ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Stało się :)

 

Telefon do mnie dotarł dokładnie po 11 dniach w trasie a 13 od dokonania zamówienia :)

 

Moja zasłużona Motorola DEFY idzie na emeryturę :)

 

Kilka słów o telefonie. Piekielnie szybki, Wielki xD, wygodnie leży w reku. Dobrej jakości dźwięk przy dzwonieniu.

 

Z racji tego że na pokładzie jest Miui muszę się go uczyć od nowa :P

 

Oczywiście wgrane najnowsze Miui Polska :)

 

Załączam kilka fotek :)

 

OHbxsSC.jpg

UMOJnaa.jpg

IOC16MK.jpg

aSNZ0Dg.jpg

PS. Ktoś poleci jakiś fajny motyw z pogodą na blokadzie ekranu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako uzytkownik Mi2s który takze nie ma podswietlanych klawiszy (mam go dopiero tydzien) musze Ci powiedziec, nie przejmuj sie tym totalnie, szybko nauczysz sie pozycji przyciskow i nie będzie Ci w ogole przeszkadzało brak podswietlenia.

 

Oryginały tylko na ibuygou

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście od około miesiąca użytkuje Red Rice a przy zakupie miałem wybór miedzy V987 a właśnie Red Rice i podjąłem najlepszy wybór jestem z tego telefonu zadowolony działa bez zarzutu bez zwieszania ,bateria jak na taki telefon dobrze trzyma , dioda powiadomień jest multikolorowa :) a i przypuszczam że niedługo i andka 4.4 dostanie bo już prace dla MTK ruszyły :)

A co do nie podświetlanych przycisków to bardzo szybko się idzie przyzwyczaić i intuicyjnie się obsługuje , co do launchera osobiście nie zmieniałem ale jest taka opcja :) czyli śmiało polecam Red Rice :P

Talkowane z mojego Redmi :)

Edytowane przez NotExist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To są plecki z plastiku, nielamliwego. Sam używam je w nexusie. Telefonu nic nie powiekszaja, a trzyma się go rewelacyjnie. Na polce leży rearth ringke fusion i nie zamierzam go juz używać.

Jak najbardziej polecam nillkina jeśli ktomus telefon nie wypada z kieszeni. Ponieważ nillkin nie chroni dołu i gory telefonu od strony wyświetlacza.

MiuiV5/Nexus5

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I teraz pytanie brać od tego sprzedającego:

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Red-Rice-Redmi-Hongmi-WCDMA-3G-Phone-MTK6589T-Quad-Core-Xiaomi-Hongmi-Red-Rice/1573380547.html

 

Czy czekać na S1?

 

Dla mnie telefon jest na "lata". Obecna Motorola DEFY pracuje już 4 lata :P

Edytowane przez Jabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...