Skocz do zawartości

Problem z blokadą ekranu po aktualizacji 7.2.24


weronka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

mam problem po zainstalowaniu aktualizacji 7.2.24. Wszystko się powiodło, włączyłam telefon, wpisuję kod pin aby odblokować kartę sim, powiodło się i dalej wyskakuje blokada ekranu...

i tutaj zaczyna się problem. Wpisuję moje hasło i nic, tak sobie myślę co jest nie tak? źle wpisałam czy co? Robię te czynność kolejny raz i znów błąd - niepoprawne hasło. Przyszedł mój chłopak, dałam mu telefon żeby sobie wszedł, wpisuje hasło i blokada. Teraz po każdym wpisaniu hasła mam blokadę 4min. Telefon jest mi niezmiernie potrzebny. Miałam na nim dużo danych, m.in różne ważne notatki oraz zdjęcia. Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość rada - rób backup w twrp następujących partycji: BOOT, SYSTEM i DATA - wtedy jeśli po aktualizacji będą problemy - zawsze masz do czego wrócić.

Rozumiem, że priorytetem są dane z telefonu. Problem jest do opanowania, ale zależy to od stopnia Twojego zaawansowania w grzebaniu w androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, weronka napisał:

miuipolska

To znaczy że masz twrp . Wejdź w recovery i wybierz zaawansowane > menadżer plików . Teraz data/system i usuń 5 plików 

locksettings.db, locksettings.db-shm, locksettings.db-wal, gatekeeper.password.key, gatekeeper.pattern.key

Restart

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zexon72 napisał:

Na przyszłość rada - rób backup w twrp następujących partycji: BOOT, SYSTEM i DATA - wtedy jeśli po aktualizacji będą problemy - zawsze masz do czego wrócić.

Rozumiem, że priorytetem są dane z telefonu. Problem jest do opanowania, ale zależy to od stopnia Twojego zaawansowania w grzebaniu w androidzie.

 

Na pewno w przyszłości skorzystam z rady. Mój poziom na pewno nie jest zaawansowany i tu może być problem, ale na szczęście mam znajomego, który lubi grzebać w komputerach i telefonach, więc myślę, że z Twoją pomocą da radę.

4 minuty temu, mariusz.ur napisał:

To znaczy że masz twrp . Wejdź w recovery i wybierz zaawansowane > menadżer plików . Teraz data/system i usuń 5 plików 

locksettings.db, locksettings.db-shm, locksettings.db-wal, gatekeeper.password.key, gatekeeper.pattern.key

Restart

Wchodzę w recovery i... nic, nic się nie dzieje(w załaczniku zdjęcie).

Używam przycisków vol- i włącznik telefonu.

17028789_1071954966244176_1693577930_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...