Jump to content

frenzy

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

frenzy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. W trybie fastboot podłączyć pod kompa i w wierszu poleceń wpisać fastboot format userdata. To usuwa hasło przy rozruchu androida, nie wiem jak z hasłem twrp.
 2. frenzy

  MIUI 7.9.7

  Motywy normalnie się zmieniają, "własne" również działa jak należy.
 3. frenzy

  MIUI 7.9.7

  Wgrałem na czysto tą aktualizację i muszę przyznać, że warto było na nią czekać. Telefon chodzi szybko, wszystko działa jak powinno i mam wrażenie, że zarządzanie ram poprawiło się, trzyma więcej aplikacji w tle. Ciekawe, jak będzie z baterią. RN3P
 4. frenzy

  MIUI 7.6.22

  To kenzo jednak dostaje aktualizacje?
 5. frenzy

  MIUI 7.5.18

  Dobra zmiana z tą siatką, nie trzeba już bawić się w roota i podmianę. Zauważyłem, że po włączeniu telefonu można go odrazu odblokować skanerem odcisku palca, wcześniej trzeba było wpisać kod.
 6. Po instalacji telefon stanął na logu mi i ciągle się restartował, czy to przez to, że miałem wgrane xposed? Przywróciłem backup sprzed wgrania xposed i roota, po szkole spróbuje znowu wgrać ten kernel i dam edita.
 7. frenzy

  MIUI 7.4.6

  Wyszukuje również utwory z karty pamięci. W ustawieniach masz do wyboru foldery z muzyką, może masz odznaczone te z karty sd.
 8. Cześć. Mam zamiar zainstalować sobie framework xposed na miui polska najnowszym. Czy jeżeli np. za tydzień zaktualizuję sobie system to muszę wgrywać od nowa framework? Czy muszę wgrać tylko roota co każdy update?
 9. Super. Cieszę się, że pomogłem
 10. Może spróbuj wgrać TWRP od nowa i wtedy pojawi się jako dysk. W tym temacie możesz znaleźć jakieś informacje:
 11. frenzy

  MIUI vs inne romy

  Cześć, jak uważacie, na jakim systemie telefon lepiej działa? Miui global/dev, miui polska czy może jakiś rom bazujący na CM? Chodzi o szybkość działania i czas pracy na baterii.
 12. Też bym tak zrobił, ale możesz jeszcze poczekać, aż ktoś bardziej doświadczony ode mnie się wypowie.
×
×
 • Create New...