Jump to content

frenzy

Użytkownicy
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by frenzy

 1. W trybie fastboot podłączyć pod kompa i w wierszu poleceń wpisać fastboot format userdata. To usuwa hasło przy rozruchu androida, nie wiem jak z hasłem twrp.
 2. frenzy

  MIUI 7.9.7

  Motywy normalnie się zmieniają, "własne" również działa jak należy.
 3. frenzy

  MIUI 7.9.7

  Wgrałem na czysto tą aktualizację i muszę przyznać, że warto było na nią czekać. Telefon chodzi szybko, wszystko działa jak powinno i mam wrażenie, że zarządzanie ram poprawiło się, trzyma więcej aplikacji w tle. Ciekawe, jak będzie z baterią. RN3P
 4. frenzy

  MIUI 7.6.22

  To kenzo jednak dostaje aktualizacje?
 5. frenzy

  MIUI 7.5.18

  Dobra zmiana z tą siatką, nie trzeba już bawić się w roota i podmianę. Zauważyłem, że po włączeniu telefonu można go odrazu odblokować skanerem odcisku palca, wcześniej trzeba było wpisać kod.
 6. Po instalacji telefon stanął na logu mi i ciągle się restartował, czy to przez to, że miałem wgrane xposed? Przywróciłem backup sprzed wgrania xposed i roota, po szkole spróbuje znowu wgrać ten kernel i dam edita.
 7. frenzy

  MIUI 7.4.6

  Wyszukuje również utwory z karty pamięci. W ustawieniach masz do wyboru foldery z muzyką, może masz odznaczone te z karty sd.
 8. Cześć. Mam zamiar zainstalować sobie framework xposed na miui polska najnowszym. Czy jeżeli np. za tydzień zaktualizuję sobie system to muszę wgrywać od nowa framework? Czy muszę wgrać tylko roota co każdy update?
 9. Super. Cieszę się, że pomogłem
 10. Może spróbuj wgrać TWRP od nowa i wtedy pojawi się jako dysk. W tym temacie możesz znaleźć jakieś informacje:
 11. frenzy

  MIUI vs inne romy

  Cześć, jak uważacie, na jakim systemie telefon lepiej działa? Miui global/dev, miui polska czy może jakiś rom bazujący na CM? Chodzi o szybkość działania i czas pracy na baterii.
 12. Też bym tak zrobił, ale możesz jeszcze poczekać, aż ktoś bardziej doświadczony ode mnie się wypowie.
 13. Spróbuj na podłączonym włączyć w twrp: " Mount > Mount internal storage ",
 14. Może spróbuj wrzucić zip z miui pl jeszcze raz? Albo jak masz kartę pamięci to wrzuć zip na nią np. przez inny telefon.
 15. Możesz wejść w twrp?
 16. Odblokowałem jeden telefon, teraz chce odblokować drugi z tego samego konta. Czy można jakoś skrócić ten czas oczekiwania 30 dni po odblokowaniu urządzenia?
 17. To jest tryb fastboot. Recovery jest na power i vol+
 18. Na allegro są etui, wystarczy wpisać "redmi note 3 international".
 19. Cześć. Czy można ustawić okładkę utworu w aplikacji muzyka? Najlepiej, gdyby można było ustawić np. jedną okładkę do każdej MP3. Pytam, bo znudził mi się szary wygląd tego odtwarzacza. Znalazłem dodanie okładki, ale trzeba też dodawać wykonawcę itd. Bardziej chodzi mi o przypisanie okładki np do całego folderu z MP3.
 20. Czy ma ktoś etui "mirror"? Czy jest grube? Telefon jest duży bez takich dodatków, czy to znacząco pogrubia urządzenie? I jak z wytrzymałością? Jakie etui polecacie? Zależy mi na tym, aby nie powiększało zbytnio telefonu i coś chroniło ramki.
 21. Cześć. Próbowałem odblokować bl na redmi note 3 (co mi się do tej pory nie udało). Otrzymałem sms, że mogę odblokować BL. Mam drugi telefon Redmi 4. Czy mogę odblokować z tego jednego konta Xiaomi oba te telefony(lub chociaż jeden)? Przy 50% odblokowywania MiUnlock wyskakuje mi na obu błąd "couldn't verify device".
 22. frenzy

  Redmi 4 fake ROM?

  Cześć, właśnie przyszedł mi xiaomi redmi 4(ten zwykły, ze snapem 430). Czy ROM jest jakiś podrabiany? Tutaj informacje: Wersja android 6.0.1 MMB29M Wersja miui global 8.0|stabilna 8.0.3.0.0(MCECNDG) Pytam, ponieważ na stronie z romami miui redmi 4 nie ma wersji global, jest tylko china
×
×
 • Create New...