mps

Instalacja oprogramowania przez USB

Recommended Posts

Cześć,

Włączyłem opcje programistyczne i gdy klikam na oppcje: "Zainstaluj prze USB" wymaga ode mnie zalogowania się do konta Xiaomi. Czy jest możliwość instalacji oprogramownia przez USB bez konta Xiaomi?

Pozdrawiam

48 minut temu, mps napisał:

Cześć,

Włączyłem opcje programistyczne i gdy klikam na oppcje: "Zainstaluj prze USB" wymaga ode mnie zalogowania się do konta Xiaomi. Czy jest możliwość instalacji oprogramownia przez USB bez konta Xiaomi?

Pozdrawiam

Jakiego oprogramowania? 

Napisałem swoją apkę i chciałbym ją wrzucić i potestować. Jak sama nazwa mówi to są "opcje programistyczne".

Nie satysfakcjonuje mnie to rozwiązanie. Ponawiam pytanie. Da się wyłączyć, żeby konto Xiaomi z MIU Polska nie było potrzebne?

1 godzinę temu, mps napisał:

Nie satysfakcjonuje mnie to rozwiązanie. Ponawiam pytanie. Da się wyłączyć, żeby konto Xiaomi z MIU Polska nie było potrzebne?

Skoro napisales apke to zrob tak jak mowi @galakty wrzuc na pamiec telefonu kliknij na plik apk i instaliuj, co Ty z tym kontem?

1 godzinę temu, mps napisał:

Jak sama nazwa mówi to są "opcje programistyczne"

No i chyba nie do końca rozumiesz co to są te opcje programistyczne :)

52 minutes ago, kamillm said:

Skoro napisales apke to zrob tak jak mowi @galakty wrzuc na pamiec telefonu kliknij na plik apk i instaliuj, co Ty z tym kontem?

No i chyba nie do końca rozumiesz co to są te opcje programistyczne :)

Twoje rozwiązanie nie pozwala zautomatyzować procesu instalacji aplikacji.

Co do konta to:

1. Aktywuj 'Opcje programistyczne'

2. Wejdź do Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> Opcje programistyczne -> "Zainstaluj przez USB" lub "Debugowanie USB".

3. Pojawia się komunikat "Wpisz się najpierw na konto Xiaomi" i automatycznie pojawia się okno logowania do konta Xiaomi.

Pozdrawiam

2 godziny temu, mps napisał:

Twoje rozwiązanie nie pozwala zautomatyzować procesu instalacji aplikacji.

W jaki sposob chcialbys ja zautomatyzowac?

2 godziny temu, mps napisał:

Pojawia się komunikat "Wpisz się najpierw na konto Xiaomi" i automatycznie pojawia się okno logowania do konta Xiaomi.

No to tego nie przeskoczysz.

Szybciej by założył konto i już dawno zainstalował, ale pewnie boi się że fotki wyciekną do Chińczyków :D 

A przez ADB nie pójdzie bez tych opcji?

• Like 1

Okazało się, że można instalować apki za pomocą adb mimo, że tak opcja w 'Opcjach programistycznych' jest wyłączona. Świetnie, dzięki za pomoc!

Guest
This topic is now closed to further replies.