Jump to content

Hongmi 1S WCDMA

Recommended Posts

Jak myślicie, kiedy ukaże się wersja Xiaomi Hongmi 1S WCDMA? Wersja CDMA już jest pod tym linkiem.

Chciałbym niedługo zmienić telefon i zastanawiam się ile mi przyjdzie czekać, bo jakoś wersja z MTK mnie nie do końca przekonuje. Podobno GPS słabo na MTK łapie fixa.

P.S. To mój pierwszy post na tym forum :) Pozdrawiam wszystkich współforumowiczów :)

No a są jakieś inne dualsim prócz ryża i ryża2 od xiaomi?

Dla kogoś, kto traktuje dual sim za kluczową cechę - Mi2 czy Mi3 są znacznie gorsze i nie są nawet brane pod uwagę.

Więc argument 'kup se pan mi2' może brzmieć bezsensu :)

Jakbym miał możliwość dołożyć to bym sobie MI3 kupił, bo na dual SIM mi tak średnio zależy. Natomiast Hongmi 1S nie będzie aż tak bardzo odstawał od MI-2S i MI-2A a będzie dużo tańszy. Do tego wyjdzie z nowszym androidem i spodziewam się, że będzie miał lepsze wsparcie jako nowszy model. Takie tylko moje gdybanie.

Hongmi 1S nie będzie miał takiego wsparcia jak M2/S/A, na które mamy juz źródła 4.4. Dodajmy, ze Hongmi 1S będzie miało adreno 305. Seria M2 ma adreno 320. Snapdragon 400 zastosowany w Hongmi 1S jest juz stary. Wyjdzie z nowszym androidem, lecz M2 dostanie V6 na 4.4 bo od dawna są juz dostępne źródła. Nie będzie dużo tanszy, myślę ze cena będzie w granicach M2A (szybszego telefonu).

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

"Jaraniem się" bym tego nie nazwał. Staram się poprostu o opinię bardziej doświadczonych osób. Szukam, porównuję itd.

Następnym razem gdy nie będziesz miał nic sensownego do wprowadzenia do dyskusji to poprostu nie pisz.

No i Twoja odpowiedź z 11:47 mnie przekonała. I w czym problem? Przecież nie piszę nic w stylu "Nie, nie! Co Wy gadacie?! Nie macie racji! nie znacie się!" tylko kulturalnie dyskutuję. Po czym zostaję porównany do użytkownika BMW przez Endriu, który sam używa Hongmi.

No ale nie ma co się kłócić.

Dzięki za poradę :)

Temat chyba do zaknięcia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...