Skocz do zawartości

Beta testy androida 7


don_kamillo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Redmi2 napisał:


Zajmuje tyle co pobranie paczki ota (ty moze byc 5MB ale i 100MB) lub full romu i zainstalowanie.@pawel978 tez byl w beta team china i zrezynowal. Z tego co widze jest jeszcze 2 uzytkownikow z PL.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

a te cale dyskusje, raportowanie bugow? Nie tracisz na tym czasami calego dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redmi2 napisał:


Nie, dyskusja jest w sobote, na tygodniu daje w poniedzialek rate, a w srode beta feedback programm, no wiadomo jak jest bug to pisze o tym na qq. No i staram sie go pozbyc aby uzywac tel normalnie :-D
Mozesz wcale nie pisac na qq i forum ale im wiecej sie udzielasz i robisz updejty tym wieksza szansa na przejscie na nastepnym msc beta testow.
Jak przechodzisz dostajesz 200 forum credit i 10 mi credit.. Za feedback programm masz 20 forum credit ale na chinskim.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Ogolnie sa jakies profity z udzialu w beta testach? Dostajecie czsaem jakies gadzety itp. itd - wiem pewnie poplynalem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redmi2 napisał:

Hehehe nie :-) dostajesz tylko jak wspomnialem 200 forum credit na angielskim forum i 10 mi credit( mozesz kupic np motywy za to) za przejscie na nastepny msc. A za srodowa ocene romow nightly dostajesz 20 forum credit na chinskie forum.


Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Fajna sprawa, ale chyba mam za malo czasu na takie beta testownie, aczkolwiek zawsze mi sie to podobało, moze kiedys sie na takie cos skusze. Jeszcze jedno pytanie jak zostac betatesterem? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Redmi2 napisał:


Jeszcze nie ma w beta teamie romow na mi4c, mi4s i na mi note pro.
Beda w nastepnym tygodniu.
Pod mi max sa na 7.0 :-)

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Czyli jakiś miesiąc-dwa bez aktualizacji na Mi4C? Zanim wyjdzie siódemka i zanim rażące błędy zlikwidują ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Redmi2 napisał:


Ciezko powiedziec :-) wczoraj globale otrzymali np na mi max ota 6.12.22 na andku na 6.0 zwykli uzytkownicy.
A ostatni rom na mi max byl 6.12.8. Wiec moze jeszcze jakis posredni zanim wyjdzie 7.0 i dla pozostalych wyjdzie public.


 

Powiedz tym na górze że chcemy 30 fps  4K :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem do wersji china, bo Mi4s nie ma globala ;) I nigdy nie będzie mieć.

Z angielskim sobie radzę. Dawno temu telefony z Windows Mobile nie miały polskiego,a długo użytkowałem ;) 

Myślałem o przystąpieniu, ale potrzebuję telefonu,a robić z niego beta telefon mi się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Redmi2 napisał:

Pierwsze 3 msc to okres probny.
Trzeba miec caly czas zainstalowany china i musialem chyba przejsc conajmniej 8 updajetow. Ale robie kazdy update to zwieksza przejscje na nastepny msc. Musisz takze wziac udzial conajmniej w 3 ostatnich spotkaniach itp

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

I pytanie z opcji banalnych: instalując tę betę nie zablokuje mi się bootloader? Wszystko przez TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, galakty napisał:

Sam chciałem go kupić, ale cena to jest jakiś żart :) Źle go Xiaomi wypozycjonowało niestety.

Xiaomi wiele rzeczy robi źle. Wybór telefonu Xiaomi to jedna, wielka sztuka kompromisu. Albo duży ekran, albo karta pamięci, albo dwie SIM, albo słaby aparat, albo Redmi, albo Mi... Ja się jeszcze zastanawiałem nad RN3P, ale ostatecznie padło na Mi4s, którego główną wadą było to, że wyszedł w tym samym czasie co Mi5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, don_kamillo napisał:

Xiaomi wiele rzeczy robi źle. Wybór telefonu Xiaomi to jedna, wielka sztuka kompromisu. Albo duży ekran, albo karta pamięci, albo dwie SIM, albo słaby aparat, albo Redmi, albo Mi... Ja się jeszcze zastanawiałem nad RN3P, ale ostatecznie padło na Mi4s, którego główną wadą było to, że wyszedł w tym samym czasie co Mi5.

Ja już serii Redmi nigdy nie kupię. Mi4S w tej chwili się nie opłaca, bo dorzucisz 20 $? I masz najtańszy wariant Mi5. Tylko znowu w nim padają płyty główne więc sam już nie wiem co lepsze... Dlatego kupiłem Mi4C, poczekam sobie rok i kupię może Mi5S albo Plusa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Redmi2 napisał:

Przez wasze tel reszta jest poszkodowana :-P. Bo reszta romow zostala opozniona ze wzgledu na wyjscie 7.0 dla tych tel.. Zamiast dostac updejty na tel o 9 rano dostalem o 16 :-) a paszla ta wstretna 7.0 heheh :-P

Ale to dobrze! Im dłużej nie będzie aktualizacji tym mniej pytań na forum, narzekań i wgl :D 

Edytowane przez galakty
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gear S3 pairs with smartphones running Android 4.4 and higher with over 1.5GB RAM, iOS 9.0 and later, and smartphones iPhone 5 and newer. (For iPhone 6S and 6S+ running iOS 10 and later, connection to Gear may be unstable.) 
*The following information is subject to change. 
*Gear S3 is not compatible with tablet PCs.
*Compatible smartphones and available features may vary by region, carrier and device.

 

Podają tylko Mi4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redmi2 napisał:


Na pw sprawdzales? Bo czasem nie ma komunikatu w pw a masz maila z numerem qq beta teamu. Natomiast w temacie powinienes miec tam gdzie klikales przycisk i miales status ze zlozone, to po akceptacji zmienia sie na aprovall czy cos podbnego.


Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Nie mam nic. Na en.miui.com też nikt się nie zgłasza, chyba że to tajne ;) A na Mi4c były już wyniki rekrutacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Redmi2 napisał:


Masz zatwierdzone czlonkowstwo, dostajesz na pw numer qq beta teamu, logujesz sie na konto qq i wysylasz prosbe o przyjecie do grupy qq beta teamu. Po akceptacji zmieniasz sobie nazwe profilu w grupie na nick taki jaki masz na forum en.miui.com z dopiskiem jaki tel. Np don_kamilo-mi4c lub don_kamilo@mi4c :-).
Na telefon wgrywasz w Twoim wypadku china dev ostatni jaki byl i logujesz sie na tel na konto xiaomi. Jak jestes w beta team dostaniesz update, albo caly rom lub ota.
Lub ewentualnie na qqi byly podawane 2 razy linki do romow fastboot i recovery pod andka 7.0 dla mi4c.
Potem juz nie sa podawane. Nie mozesz takze w grupie czy poza nia udostepniac linkow, nazw romow, sum kontrolnych, changeloga itp.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

To wiem, bo czytałem ten regulamin :) Cóż, nie poszczęściło mi się ;) Ciekawe, czy ktoś od nas dostał się do MI4s/Mi4c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Redmi2 napisał:


A moze jeszcze nie bylo wynikow i apkceptacji?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Teoretycznie mogło by tak być, aczkolwiek z tego co pamiętam ( i co piszą na en.miui), wiadomości miały być wysłane do 13 stycznia. Rzekomo kilku dostało dla Mi4c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...