Jump to content

Mi5 z allegro?

N3ST0

Recommended Posts

Cześć,

szukam w internecie sprawdzonej strony, z której mógłbym zamówić telefon Xiaomi. Gdy już coś znalazłem to albo cena była wygórowana albo masa negatywnych opinii. Dzisiaj wpadłem na aukcje Mi5 na allegro. Allegrowicz ma pozytywne komentarze i wydaje się być wszystko ok. Moglibyście też rzucić na to okiem? 

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-64gb-pl-menu-global-gratis-kolory-i6614217274.html

Z opisu można wywnioskować, że nie dostane jakiegoś bubla etc.? Może jest jakaś inna zaufana POLSKA strona, przez którą mógłbym zamówić owy telefon? 

3 godziny temu, okulowiec napisał:

kupowałem od xona. szczerze polecam, dostawa 5 dni roboczych bez vat się obyło.

tak z innej beczki , co to jest za wynalazek redmi 4 ? nie znalazłem do niego jakiś szerszych inforamcji na szomi.eu ani na oficjalnej stronie a na allegro tego pełno.

Nastepca Redmi 3 hehe. Masz procesor od snapdragona i wyswietlac nie patelnia jak w Redmi Note :)

Tutaj masz temat o nim

Edited by lockerek

Dobrze, w takim razie będę zamawiał z ibuygou. Jednak znając moje szczęście naliczą mi ten VAT, to ile on będzie wynosił, na jaką dodatkową kwotę mam się przygotować? I zamawiając przez ibuygou są jakieś dodatkowe koszta wysyłki?

Teraz zastanawiam się jeszcze, który model będzie lepszy. Mi5 czy Mi5S? Który byście mi polecili, jeżeli zależy mi na płynności i sprawności? 

31 minut temu, N3ST0 napisał:

Czy zamawiając w taki sposób mam pewność, że nie zapłacę więcej niż 362.99$? 

cena.jpg

Biorąc z magazynów w EU nie zapłacisz na pewno nic więcej.

A dlaczego nie weźmiesz z magazynu z ChRL? 

Kupiłem już z IBG ponad 20 telefonów w tym roku i ani razu nie trafiły mnie koszty dodatkowe a wszystkie były z Chin.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...