Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4a - test, recenzja YT | MajsterPirzu


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie taniego telefonu, takiego zwykłego? Spójrzcie na takie xiaomi redmi 4a - recenzja na YT - klik (lub kliknijcie na obrazek:)) którego kupicie na GearBest za ~95usd - tutaj(link typu ref, kupujac cokolwiek z niego wspierasz mój kanał, dzięki! :) ) lub tutaj, bez REF.

Jak go zamawiałem, to nie oczekiwałem od niego za dużo, w sumie chciałem, żeby dobrze działał i tyle. W rzeczywistości przerósł moje oczekiwania DOSŁOWNIE pod każdym względem - wykonanie, wyświetlacz, aparat i przede wszystkim BATERIA ! :) zobaczcie, jak się spisywał ten telefon w teście :)
comment_et1sZGDTp5dfMTnyNOZiK8wb5Y1EPrTJ

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Konkurent tylko pisze w tym modelu:

Rose Gold Global ROM / Gold Global ROM: We will install Xiaomi Official Global ROM,support OTA update,support Multi-language.
Rose Gold CN ROM / Gold CN ROM: The phone install Xiaomi Official China ROM,support OTA update,Only support Chinese and English Language.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Duris napisał:

Nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Konkurent tylko pisze w tym modelu:

Rose Gold Global ROM / Gold Global ROM: We will install Xiaomi Official Global ROM,support OTA update,support Multi-language.
Rose Gold CN ROM / Gold CN ROM: The phone install Xiaomi Official China ROM,support OTA update,Only support Chinese and English Language.

to jak czegoś nie wiesz to nie pisz, bo później trzeba walczyć z plotkami, półprawdami i g... prawdami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...