Jump to content

bird1003

Użytkownicy
 • Posts

  78
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bird1003's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Cześć, poradził sobie ktoś z problemem "uwalenia" przez nowy firmware? Udało Wam jakoś zresetować ten szczyt myśli technicznej?
 2. Cześć, spotkaliście się z takim problemem ? Nie da się zapisać rownież zdjęcia jako tapety... Wersja MIUI 8.2 - 7.1.5
 3. Niestety, nie mam wiecej pomysłów. Przykro mi, że nie udało się pomoc:-( jeszcze jedno...dlaczego robisz wipe bez wejścia w ustawienia zaawansowane?
 4. No to może teraz Ty czytaj ze zrozumieniem.
 5. To bądź łaskaw wyrażać się precyzyjniej. Temat dotyczy Globala. Soft to oficjalne wydania chińskie, xiaomi.eu, działające w całości. Syfmiui to wyrwane kawałki kodu. Skoro jest mowa o tym że doczepione są do tego inne kawałki oprogramowania keylogery, malware lub jest tego spore ryzyko to nie można też powiedzieć "bzdura" bo to że tego nie widzisz to nie znaczy, że tego nie ma. Zaznaczam jednak, że dodałeś w kolejnym poście, że mówisz o tym co widzisz.
 6. Zaznacza. To poglądowa fotka związana z umiejscowieniem katalogu.
 7. A gdzie Kolega @FromWP napisał w tym poście, że są chińskie aplikacje w Global Romie??
 8. Spróbuj jeszcze jak pisałem powyżej zmienić folder. Rozpakuj obraz bezpośrednio na dysk tak jak poniżej na zdjęciu. Oczywiscie litera dysku zgodna z twoja. i flash rób w trybie edl jak poprzedni a MiFlash uruchamiaj w trybie administratora.
 9. To jest dość częsty błąd 0x80004005 pojawiający się przy niekompletnej poprzedniej instalacji. Sprawdź jeszcze czy aby flashujesz dobrym ROMem. Gdzieś na "oficjalnym" forum czytałem, że komuś pomogła zmiana katalogu w którym znajduje się ROM.
 10. A inne urządzenia wykrywa przez bt?
 11. A sterowniki? Widać co masz menadżerze urządzeń?
 12. Która wersja MiFlash? Co to za Windows? Sterowniki masz dobrze poinstalowane?
 13. Opcja flashall MiFlasha czyści wszystko. Nie ma potrzeby wgrywania china dev z tym, że może lepiej wgrać via edl.
 14. Zdaje się, że musisz go postawić raz jeszcze, MiFlash flashall i china dev. Napewno wygrywasz odpowiednie TWRP?
 15. To napisz jeszcze jaki masz Windows i jak rozpoznawany jest telefon w windowsowym menadżerze urządzeń ( czy jako Kedacom czy Android Phone ). Ponadto żeby odblokować bl musisz mieć china dev. Powinieneś go wgrać MiFlashem w trybie edl telefonu z opcją w MiFlashu allflash. China dev oczywiscie w wersji tgz a nie zip. Będzie jak z fabryki. Wtedy można się bawić raz jeszcze w odblokowanie. Przy okazji bl sprawdza się komenda ADB a nie odczytuje z syfmiu.
×
×
 • Create New...