Skocz do zawartości

Zakłócenia podczas rozmowy.


Cieplasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Posiadam Mi4 od pół roku. Ponieważ żonie też się spodobał więc i Ona ma również od tygodnia Mi4. Występuje jednak problem. Podczas rozmowy między nami u mnie w telefonie słychać trzaski przerywania itp. Żona ładnie wszystko słyszy. Ja nie mam problemów gdy dzwonie do innych. Problem występuje tylko w rozmowach z żoną. Oboje mamy 6.10.20 i mamy karty w plusie. Sam nie wiem o co chodzi

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję ma żona? Także LTE? Rozmowa jest z tego samego nadajnika? Ogólnie znany problem. Głównie u mnie (WCDMA). Po przełączeniu ręcznie na 3G powinno być lepiej. Nie tylko między wami będzie "przerywało" głos niestety i nie zawsze, ale głównie po 2G.

Moja próbka po 2G:

Połączenie20161118115727 (mp3cut.net).mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam żona także ma lte. Różne nadajniki. Właśnie tylko mam taki przypadek gdy rozmawiam z żoną. Tak nie mam problemów z innymi. Żona również nie ma problemu nawet gdy dzwoni do mnie. Tylko to dziwne ale tylko z Nią jest problem.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem. Posiadam MI4 od roku i z jakością rozmów nigdy nie było rewelacyjnie, ale ostatnio jest dno totalne i nikt nie może mnie zrozumieć. Ja słyszę poprawnie. Mam soft MIUI stable 8.1.3.0. Czy coś można z tym zrobić? Czy może jest jakaś szansa, żeby wrócić na 4.4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, leo77 napisał:

Mam ten sam problem. Posiadam MI4 od roku i z jakością rozmów nigdy nie było rewelacyjnie, ale ostatnio jest dno totalne i nikt nie może mnie zrozumieć. Ja słyszę poprawnie. Mam soft MIUI stable 8.1.3.0. Czy coś można z tym zrobić? Czy może jest jakaś szansa, żeby wrócić na 4.4?

możesz wrócić na wersje dev z grudnia na 4.4 ale nie pamietam jak tam było z jakością rozmów, może poprawią w nowym miui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moich obserwacjach te zakłócenia to jest loteria i raczej zależą od sieci i telefonu drugiej osoby. Myślałem na początku, że to wina telefonu, ale nie, bo na Lineage OS i Resurrection Remix wszystko pięknie słychać, więc stwierdziłem, że to wina MIUI, ale też nie, bo wróciłem do xiaomi.eu i już od dłuższego czasu jest ok. Co śmieszne na Samsungu A3 (2016) też czasami się pojawia problem "metalicznego dźwięku", "dźwięku jak ze studni" itp. Wszystkie telefony w Play, no ale już od miesiąca ani razu problem nie wystąpił, ani na jednym, ani na drugim tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...