Jump to content

enemis

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4

enemis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Hej, mam mi4c, android 5.1.1, MIUI 7 6.1.7 beta. Odblokowany bootloader. Jaki wgrać TWRP i który system żeby to jako tako działało?
 2. 1. Mi Note 4 MTK, ubity system. 2. Zablokowany bootloader 3. Nie wchodzi w recovery mode/twrp 4. Fastboot sie uruchamia 5. Czy sciagajac Redmi Note 4 MTK fastboot file wgram go przez miflash i będzie śmigać?
 3. cześć, możesz w takim razie podrzucić linki do innych sklepów gdzie jest możliwość zakupu oryginałów lub kopii 1:1?
 4. U mnie to jakieś anomalie. Zawsze po 1-2 dniach problem samoczynnie ustaje. Tak było i tym razem, teraz jakość rozmów jest idealna. Ale zapewne za miesiąc-dwa powtórka z rozrywki
 5. Witam, Podczas rozmów słychać straszne trzaski. Zaktualizowałem system do miui 8.2 - 7.1.20 niestety nic nie pomogło. Co dziwne ten problem co jakiś czas pojawia się i znika co zaczęło mnie bardzo irytować. Dzisiaj skorzystałem z narzędzia "DIAGNOSTYKA" zamieszczonego w miui. Wydedukowałem, że problem jest w drugim/tylnym mikrofonie. Czy jest możliwość aby (np. przez zmianę wartości jakiegoś pliku) całkowicie wyłączyć drugi mikrofon, tak aby urządzenie korzystało tylko z tego głównego? Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc. /pozdrawiam
 6. cześć, mam aktualnie taką konfigurację: Android 6.0.1 MMB29M, MIUI 7.4 by xiaomi.eu, wersja 6.5.5. Chciałbym zaktualizować system. Wystarczy więc, że ściągnę tą paczkę: xiaomi.eumultiMI3WMI4W7.1.20v8-6.0.zip odpalę przez aplikacje "aktualizacje" i powinno śmigać prawda?
 7. Dziękuje za odpowiedź! Tej strony nie znałem. Cóż, tanio nie jest, ale spodziewałem się, że będę musiał dopłacić względem tych oferowanych po $25 na ali.
 8. Cześć, czy wymieniał ktoś wyświetlacz w mi4 i jest skłonny podzielić się linkiem do aliexpress? Chciałbym kupić zamiennik dobrej jakości i nie wiem w jaki sposób mogę pośród wszystkich oferowanych aukcji wybrać taką na której nie jest oferowany szrot. Zdaje sobie sprawę, że żaden z oferowanych tam nie dorówna oryginałowi, chciałbym jednak jak najbardziej zbliżyć się jakością. dzięki !
 9. cześć, też mam pytanie odnośnie kopii danych. Zamierzam dzisiaj przejść z androida 4.4 na 6.0 poprzez miflash. W jaki sposób mogę zrobić backup aplikacji, smsów, zdjęć i kontaktów? pozdrawiam
 10. Pozbył się ktoś już tej plamki?
×
×
 • Create New...