Jump to content

leo77

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About leo77

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4
 1. Wróciłem na 4.4 w wersji 5.12.17 i jak na razie jest lepiej.
 2. Mam ten sam problem. Posiadam MI4 od roku i z jakością rozmów nigdy nie było rewelacyjnie, ale ostatnio jest dno totalne i nikt nie może mnie zrozumieć. Ja słyszę poprawnie. Mam soft MIUI stable 8.1.3.0. Czy coś można z tym zrobić? Czy może jest jakaś szansa, żeby wrócić na 4.4?
 3. ROM 6.3.3. U mnie typowo wygląda to jak na załączonym obrazku. Przy typowym używaniu bateria wystarcza na 2,5 dnia.
 4. Ja kupiłem MI4 LTE na xiaomi.com.pl i póki co telefon działa poprawnie. System MIUI Polska 6.3.3. Żadnego syfu nie stwierdziłem, wirusów także. Telefon przyszedł po 2 dniach od zamówienia. Pudełko wygląda na oryginał, była banderola zabezpieczająca, numery seryjne, zdrapka. Sprawdziłem numer na stronie xiaomi i wypluło mi, że oryginał. Pozdrawiam.
 5. I jak ten 6.3.31? Warto to instalować? Też mam Mi4 się zastanawiam...

  1. mpower

   mpower

   Jak na mój gust to najlepsze wydanie od czasu wydania 6.0, także wydaje mi się że tak. Ja nie mam z nim problemów.

  2. leo77

   leo77

   Dzięki. Po prostu ściągasz zip i robisz aktualizację przez aplikację do aktualizacji? Czy przez TWRP? Sorry, ale robię to pierwszy raz, a nie chciałbym czegoś spieprzyć.

  3. mpower

   mpower

   To zależy z jakiej wersji. Wszystko masz opisane w poradnikach na stronie i forum. Ja się nie wypowiadam, bo jestem tylko szarym użytkownikiem i nie chcę brać odpowiedzialności jeśli coś pójdzie nie tak.

×
×
 • Create New...