Skocz do zawartości

RN3 Pro SE(kate) antywirus miui aktualizacja bazy wirusów ostatnia aktualizacja nieznane i poprawki bezpieczeństwa.


Snajper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Jestem nowym posiadaczem rn3 kate i miui to dla mnie nowość.Mam pytanie odnośnie tego antywirusa z panelu sterowania czy to normalne że pokazuje ostatnią aktualizacje nieznane (avl,tencent) i czy wogóle jest aktualizowany na rdn3 Pro se.Chciałbym też czy ktoś próbował szyfrowania danych na tym modelu i czy przebiegła pomyślnie i jak wygląda sprawa z poprawkami bezpieczeństwa.Mam wgrane miui global stable 8.0.4.0 Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość.

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo nie mam avasta.Jest tylko avl i tencent próbowałem wymusić aktualizacje przełaczając bazy wirusów na Wi-Fi i przez lte ale bez skutku.Wygląda na to że na gs 8.0.4.0 nie jest aktualizowany antywirus.Na dev na pewno jest nowsza wersją panelu sterowania u mnie jest 1.8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem antywirus na androida niby nic nie daje niektóre nawet gorsze od wirusa są  ale jagby ten 1 wirus się pojawił to może usunie a ten z miui to nie pewna sprawa niby avl i tencent nie są złe ale brak daty aktualizacji trochę niepokojące jest.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na dev 8.6.10.13 przedwczoraj jak na razie brak aktualizacji ale apke z kodem eicar wykrywa jako wirus więc działa.na gs 8.0.4.0 antywirus działa ale bez aktualizacji bazy nie wykrywa wirusa.Ciekawe tylko na jakiej zasadzie działa ta automatyczna aktualizacja.Czyszczenie aby zaktualizować biorę przełaczam na tencent i naciskam aktualizacja teraz bo automatyczna też się nie aktualizuje sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...