Skocz do zawartości

Czułość wyświetlacza na lockscreenie


Dany Gee

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

gdy w opcjach wyświetlacza mam wyłączoną opcję "dotyk w rękawiczkach" to występuje problem z odblokowaniem telefonu - kółeczko ucieka spod palca w połowie drogi do kłódki (za słaba czułość wyświetlacza?). Potrafi tak kilka razy pod rząd, aż w końcu załapie i uda się odblokować telefon. Możecie sprawdzić, czy u Was też tak jest?

Czy to możliwe, że gdzieś w kodzie romu ustala się czułość wyświetlacza na lockscreenie?

P.S. W menu nie ma najmniejszych problemów niezależnie od opcji "dotyk w rękawiczkach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy ROM ze strony.

Domyślny czy nie domyślny LS - jest to samo.

Folia zdjęta.

Telefon kupiony przez osobę prywatną, przez Allegro. Jednak updater działa normalnie. Zanim spolszczyłem, zaktualizowałem OTA do najnowszej dostępnej wersji. To dziwne zachowanie LS było od samego początku, nawet na oryginalnym ROMie.

Zrobiłem trochę testów i wygląda to tak, jakby to była wina wybudzania telefonu ze stanu uśpienia, jakby jakaś funkcja nie została wgrana do końca. Ten cały syf dzieje się przypadkowo, czasem potrafi kilka razy pod rząd działać normalnie, czasem nie. Niestety na wyższej czułośći wyświetlacza też potrafi się popsuć. Sprawdziłem też różne tryby zasilania - to samo. Okazuje się też, że jednak w menu również potrafi "zerwać dotyk" mimo, że palec cały czas dotyka ekranu, czyli to przybliża mnie bardziej do problemu z samym wyświetlaczem :?

Weszę dalej...ale pomysły mile widziane...

Tutaj na deser filmik, co byście widzieli jakie cuda się dzieją :shock: (w tym momencie miałem ustawiony "dotyk w rękawiczkach")

https://www.dropbox.com/s/9wnpepz0yzucc9o/Xiaomi%20Mi3W%20LS%20Magic.avi

Żeby wyeliminować ewentualną podróbę, jak mogę najpewniej sprawdzić, czy telefon jest oryginalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
U mnie też odblokowywanie działa normalnie, ale nie wygląda to na winę oprogramowania, raczej sprzętu, niestety.

A tu właśnie mnie zaskoczył temat. Od update'u 4.1.24 odblokowywanie działa normalnie - zgłupiałem całkiem, ale się cieszę :D

-- 15 lut 2014, o 13:44 --

Gdzieś czytałem, że podróbki nie mają recovery (to chyba dotyczyło MI2).

Tak, też pamiętam właśnie ten motyw. Tutaj na szczęście updater działał przez OTA a i aktualizacja z pamięci działa bez zarzutu, więc zdaje się być oryginalny. Poza tym mam paragony itp. więc chyba jest git (niestety w krzakach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...