Skocz do zawartości

Instalacja Recovery


Luczkis

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% nie masz TWRP, oraz nie wiem tak do końca czy to twoje Miui.eu jest prawdziwe i nie jest syfem, czy telefon masz kupiony u Goldwaya?

Najprawdopodobniej nie dograły Ci się sterowniki ADB, zwróć uwagę na to że gdy podłączysz telefon kablem do pc to potrafi je instalować nawet 10 minut, będzie się kręciło kółeczko przy podłączonym urządzeniu na dole po prawej stronie monitora, i dopóki się kręci nie odłączaj telefonu i nie wykonuj z nim innych czynności, czy włączyłeś w ustawieniach deweloperskich "debugowanie usb" ?

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Błagam o pomoc, wgrałem TWRP zgodnie z opisem mam redmi pro x25 64gb i okazuje się, że TWRP które jet właśnie do mojego modelu (Xiaomi Redmi Pro(HMPro/twrp: omega)) ma chińskie znaczki i nie mam pojęcia jak się po tym menu poruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Podczas czyszczenia telefonu usunąłem rom. Zostało tylko twrp. Próbowałem wgrac nowy rom z karty sd i teoretycznie wszystko ok poza tym, że telefon się restartuje po wgraniu i wyświetla się tylko znaczek mi. Nawet po pół godzinie i tak nic się nie dzieje. Gdzie zrobiłem błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam xiaomi.eu z lutego, po wejściu w TWRP za każdym razem zaznaczam "nie pokazuj tego ekranu" wybieram j.Polski ... przechodzę do menu instalacja i nie mam nic puste foldery

.. Próbowałem czyścić cache/dalvik cache - błąd...

W zasadzie mam TWRP ale nic.nie mogę zrobić... Macie jakiś pomysł ?

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zamontować /data/media/TWRP/.twrps

(MTP Włączone)

Nie można zamontować '/data/' (invalid argument) 

... 

i tak przy każdej próbie ... 

update poszedł, ale na końcu wywaliło to samo - nie mozna zamontować '/data...'

pozniej poszedł wipe cache/dalvik - to samo - nie można zamontowac...

po restarcie logo MI, na dole powered by Android i leci aktualizacja 24%... no i pulpit - wersja 7.3.9 (rozwojowa) - wcześniej miałem 7.2.x

Czyli reasumując

1. TWRP jest można wejść

2. TWRP nie zapamiętuje ustawień (za każdym razem china + read only)

3. Aktualizacja z kartySD idzie, ale wywala błędy "nie mozna zamontować '/data...'"

4. Nie można wyczyścić cache/dalvik - błędy "nie mozna zamontować '/data...'

uprawnienia ?, coś nie tak zamontowane ? (TWRP 3.0.2-0)

3 minuty temu, @GUTEK@ napisał:

Masz dobrą wersję TWRP? Instalowałeś już na niej soft?

teoretycznie dobrą 

+ do tego jeszcze chciałem zrobić kopię całości przez TWRP - wszystkie partycje zaznaczone... i na końcu "niepowodzenie... 

* MD5 utworzone.
I:Can't probe device /dev/block/mmcblk0p29
Nie można zamontować '/data' (Invalid argument)
I:Actual block device: '/dev/block/mmcblk0p29', current file system: 'ext4'
Niepowodzenie wykonywania kopii zapasowej. Oczyszczanie folderu kopii zapasowej.
I:Copying file /tmp/recovery.log to /external_sd/TWRP/BACKUPS/Redmi_Pro/2017-03-12--04-45-43_xiaomi.eu/recovery.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
  • Nezumi zablokował(a), zablokował(a), zablokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...