Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągnąłem dzisiaj fajną apkę do smsów: Mood.

Po zainstalowaniu zapytano mnie czy ma być domyślną aplikacją do sms..oczywiście dałem tak i nic.

Wg telefonu jest główną aplikacją sms ale dioda powiadomień nie działa. W dodatku po jakimś czasie już nie jest domyślną aplikacją i pyta się o swoje prawa od nowa.

Miał ktoś podobny problem?

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...