mondeoklub Opublikowano 28 Września 2016 Opublikowano 28 Września 2016 Ściągnąłem dzisiaj fajną apkę do smsów: Mood. Po zainstalowaniu zapytano mnie czy ma być domyślną aplikacją do sms..oczywiście dałem tak i nic. Wg telefonu jest główną aplikacją sms ale dioda powiadomień nie działa. W dodatku po jakimś czasie już nie jest domyślną aplikacją i pyta się o swoje prawa od nowa. Miał ktoś podobny problem?
ZduneX25 Opublikowano 29 Września 2016 Opublikowano 29 Września 2016 Ustawienia > Zainstalowane > Domyślne > SMS
Rekomendowane odpowiedzi