Skocz do zawartości

YI M1 Mirrorless bezlusterkowiec od Xiaomi(XiaoYi)


stereo0

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tu w aktualnościach więc wklejam;p Skoro są odkurzacze to i aparat może być. Pojawił się Yi M1 Mirrorless czyli aparat bezlusterkowiec z wymienną optyką. Poniżej krótka specyfikacja:

 

Nagrywanie w 4k/30fps

Kompatybilność z obiektywami typu MFT

Do wyboru dwa zestawy. Jeden z obiektywem 12-42mm f3.5 - 5.6 za około 300 euro i drugi z dwoma obiektywami czyli tym samym co w pierwszym zestawie plus 42,5mm f 1.8 za cenę około 400euro.

Poniżej 2 filmiki od znanego Sami Luo

 

A tutaj jakieś wypociny z dpreview:

https://www.dpreview.com/reviews/yi-m1-mirrorless-ilc-first-impressions-review

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" If you want to get your hands on the M1 you'll have to be in China (or have a very good friend in the country), as there currently is no international release date for the low-priced camera. You can pick up the Yi M1 starting at $330 on September 23rd from JD.com or from Yi's website. "

Żródło

Czyli na chwilę obecną nie jest do nas skierowany, szkoda bo oferta wygląda ciekawie jak dla mnie. A od dawna myślałem o wymianie mojej lustrzanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2016 o 14:40, stereo0 napisał:

Jakoś tym bym się nie przejmował bo to chodzi o brak daty wersji international. Przecież wszystko można sobie ściągnąć z zaufanych stronek;p Jakoś Mi5 masz, a nie jest international;p(no od dziś jest i w naszym xkom za chorą cenę wersja 32gb)

Jeżeli o tym mowa, to większość produktów jakie kupujesz jest za chorą cenę :) Zobacz pozytywy, wersja czarna nie jest droższa od białej :D A sam fakt xkomu jako oficjalnego partnera xiaomi akurat według mnie dobra sprawa. 

Co do ściągania z różnych stronek, żeby coś działało to najpierw ktoś to musi rozgrzebać i przepisać na polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...