Jump to content

Zmiana taktowania rdzenii a bateria

Recommended Posts

• Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ok, wrzucę 2 najbardziej przeze mnie docenione (poza tymi wcześniejszymi): 1) kernel z różnymi governatorami, I/O, init.d itp. - https://megawrzuta.pl/download/080a1046c9096c79f796d921837ff787.ht

najlepiej najpierw wrzućcie kernel z obsługą init.d, a potem instalujcie skrypty, chociaż niektóre tylko podmieniają systemowe pliki (np. plik init.qcom.post_boot.sh w katalogu etc). Tak naprawdę ja p

Ja jestem po pierwszym ładowaniu po wgraniu tego kernela i skryptów. Bateria bez zmian- sot 4,5h, lecz telefon jest zauważalnie chłodniejszy (nawet przy takich upałach jak teraz). Można ten thermal en

Posted Images

Dzięki. Posiadam teraz takie 5 plików:

int0x19_kernel

TWRP_GlassFish

TWRP_thermalengine

Fix_15_disable_gfs

v3.1+1440_960

Instalować obojętnie w jakiej kolejności? Czy po każdym update miuipolska trzeba ten proces powtarzać? Z góry dzięki za odp.

Edited by Barol

Dzieki, to jeszcze 2 pytania:

1. Czy po wgraniu nowego romu xiaomi.eu trzeba powtarzać wgrywanie kernelu i skryptów?

2. Jeśli chce zrobić sobie backup z kernelem to czy w twrp wystarczy że zaznaczę system i data czy jeszcze trzeba wybrać np. firmware?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, BartyS napisał:

Z tego co wiem do skryptu v3.1 nie potrzeba kernalu z obsługą init.d

no tak, ale kolega chciał wgrać cały komplet to wtedy kernel na init.d jak najbardziej się przyda

@ Barol:

1. Po wgraniu każdego systemu trzeba powtórzyć procedurę wgrywania kernela i skryptówTWRP

2. W TWRP zaznacz system, data i boot

Może ktoś udostępnić plik:

Профили:
Прикрепленный файлa5m_profiles_016.zip ( 196,61 КБ )

• Balanced — сбалансированный (по сути, MadDog 1.1 от dron3d с незначительными изменениями).
  • Eco — экономичный.
  • Eco Ultra — ограниченный, но достаточно отзывчивый (звонки, чтение, ютюб до 480p, простые игры).
  • Game — производительный (по сути, стоковые настройки).
  • Game Ultra — максимальная производительность.
  • Stock — стоковые настройки.

Bo link nie działa, na rosyjskim forum

1 godzinę temu, raddmin napisał:

Może ktoś udostępnić plik:

Профили:
Прикрепленный файлa5m_profiles_016.zip ( 196,61 КБ )

• Balanced — сбалансированный (по сути, MadDog 1.1 от dron3d с незначительными изменениями).
  • Eco — экономичный.
  • Eco Ultra — ограниченный, но достаточно отзывчивый (звонки, чтение, ютюб до 480p, простые игры).
  • Game — производительный (по сути, стоковые настройки).
  • Game Ultra — максимальная производительность.
  • Stock — стоковые настройки.

Bo link nie działa, na rosyjskim forum

wystarczy konto założyc, sam właśnie próbuję to ściągnąć ale nie daje rady z tą captchą :)

Używam profilu EcoUltra. System Miui. Nie gram w gry, tylko internet, youtobe, gry 5 latka. Nie zauważyłem żeby bateria dłużej trzymała. Plus taki że temp. bateri to max. 46 stopni, a nie jak wcześniej powyżej 50.

Screenshot_2016-10-04-16-56-54-144_com.grarak.kerneladiutor.png

Edited by raddmin
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 27.10.2016 o 20:29, Antyhaker napisał:

Nie testowałem powyższych skryptów - jedyne co to skręciłem procesor ale jak pisałem, guzik to daje ^^

Biorąc pod uwagę, ile procent czasu aktywności telefonu procesor przebywa na najwyższych częstotliwościach, i to, że pracując szybciej, szybciej wykonuje zadanie. Wnioskuje, że skręcenie procesora g.... da. Prawidłowe przechodzenie telefonu w stan uśpienia, ilość wybudzeń, zasięg, ma kolosalne znaczenie. Sam procesor to mała część.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...