Skocz do zawartości

Brak LTE na jednej karcie SIM


QMiui

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie , jak działa wam LTE na dwóch kartach, otóz od paru dni mam mały kłopot z jednym slotem -w pierwszym jest karta T-Mobile w drugim PLAY.
Od początku nie było żadnych problemów , na którą kartę bym nie przełączył pyk i było LTE teraz od dwóch-trzech dni 4G w tych samych miejscach mam tylko na PLAY na T-Mob mam tylko H+.
Sprawdzałem w Ustawieniach-Sieci komórkowe i SIM-T Mobile(karta problemowej sieci)-Preferowany typ sieci-jest Preferowane sieci LTE(4G) a pracuje na H+ zasięg pokazuje mi MAX
Dzisiaj z kolei kolega który posiada Sony pokazywał mi u siebie też w PLAY że przy niepełnym zasięgu trzyma mu 4G a na moim MI4S leżącym obok nawet na karcie PLAY brak LTE, teraz w domu gdzie zawsze miałem 4G na obydwóch kartach mam tylko na karcie PLAY ,czy wy też macie takie problemy z LTE ,czy są jeszcze jakieś ustawienia gdzie można to sprawdzić lub ustawić?czy mam po prostu problem z modemem LTE w telefonie chociaż to chyba nie możliwe bo to chyba jeden modem jest przełączany do wybranej karty.na jakim paśmie działa LTE sieci T-Mobile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie podejrzenia ale jak na złość naokolo znajomi mają PLAY lub coś innego a jeżeli używają tmobile to nie intrnet (tak,tak są tacy!)no nic będę dalej próbował ale w innych lokalizacjach.No a następne pytanie które zadalem-czy są jeszcze jakieś inne ustawienia które można sprawdzić(to moje pierwsze Miui)Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, QMiui napisał:

Też mam takie podejrzenia ale jak na złość naokolo znajomi mają PLAY lub coś innego a jeżeli używają tmobile to nie intrnet (tak,tak są tacy!)no nic będę dalej próbował ale w innych lokalizacjach.No a następne pytanie które zadalem-czy są jeszcze jakieś inne ustawienia które można sprawdzić(to moje pierwsze Miui)Pozdrawiam.

Jeśli mają Play, to przecież mogą na sztywno ustawić sobie operatora. Będą wtedy korzystać z nadajników TMobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wygrzebałem w internecie info o takiej o to perełce w T-Bajzel że w mojej taryfie czyli FriiMix LTE jest wyłączone ,max to H+ aż mi się wierzyć nie chce bo 2-3 tygodnie temu było ok(od tego mniej więcej czasu jadę na PLAY-LTE jest)Znalazłem parę postów na ten temat ale nie wiem ile w tym prawdy.Zadzwoniłbym do pomocy technicznej ale chyba każdy zna ich złodziejskie praktyki- prawie 3 zł za minutę aby posłuchać muzyczki,trzeba będzie im podziękować.

Sprawa się wjaśniła,napisałem do pomocy technicznej wczoraj a dzisiaj rano zostałem poinformowany mailem i sms-em o włączeniu LTE,nie wiadomo dlaczego system operatora wyłączył mi to tak więc wszystko jest ok z telefonem(blady strach jednak na mnie padł)Przepraszam za zamieszanie,można zamknąć temat jako szczęśliwie rozwiązany.Podziękowania dla działu Pomocy T-Mobile.

Edytowane przez QMiui
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...