Skocz do zawartości

Windows 10 nie widzi urządzenie


Norek

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę powiedz co chcesz zrobić. Wg którego poradnika to robisz (podaj link). Podaj link do miflasha z którego korzystasz i gdzie go znalazles.

Jesli korzystałeś z tego:

https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/

i pobrałeś MiFlash to tak, rozpakujesz, później klikasz i się instaluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na Windows 7 ruszyło tylko kiedy dochodzi do 50% telefon wychodzi prawdopodobnie z fastboot i wyskakuje komunikat not connected with mi phone 

Ktoś zna jakiś fix na te 50% ? 

Edytowane przez Norek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Dnia 1.08.2016 o 16:26, Norek napisał:

Dobra na Windows 7 ruszyło tylko kiedy dochodzi do 50% telefon wychodzi prawdopodobnie z fastboot i wyskakuje komunikat not connected with mi phone 

Ktoś zna jakiś fix na te 50% ? 

+1

Od tygodnia mam ten sam problem z miunlock. Dochodzi do 50% i tyle, choćbym nie wiem co robił.

Telefon jest odnajdowany przez i.mi.com, jak go kupiłem zrobiłem update softu do 7.52 i niestety nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ale problemów ciąg dalszy. Za cholerę nie mogę odpalić telefonu w twrp, pomimo że proces przebiega w całości poprawnie... Ręce mi opadają.

A co do kwestii odblokowania, na dev- miunlock poszło za pierwszym razem.

/edit/

Jest progress, po 16? próbach w końcu zaskoczyło twrp (twrp-3.0.2-1-gemini) także mam nadzieje że w końcu jakoś dam radę z tym tematem.

Edytowane przez Kyeristof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie wiem jak wy to robicie. Jak ja dostałem Mi5 to byłem trochę wystraszony, bo tyle postów na forum że nie da się odblkować, nie da się wgrać, same problemy.

Poszło w 30min, razem ze ściąganiem plików. Wystarczyło robić tak jak napisane w instrukcji...

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wtbn napisał:

Serio, nie wiem jak wy to robicie. Jak ja dostałem Mi5 to byłem trochę wystraszony, bo tyle postów na forum że nie da się odblkować, nie da się wgrać, same problemy.

Poszło w 30min, razem ze ściąganiem plików. Wystarczyło robić tak jak napisane w instrukcji...

Zobacz jakie cyrki potrafią być w skrajnych przypadkach. A ludzie też robią "tak jak napisane w instrukcji...".

Sam nie wiem, ale mi5 dała mi najbardziej w kość jeśli chodzi o root'a i xposed. No ale cóż, nie zawsze musi być z górki. ;)

 

Dla potomnych w pierwszej kolejności trzeba:

- wyłączyć cyfrowe podpisywanie sterowników;
- zainstalować sterowniki adb;
- mieć cierpliwość;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jakie cyrki potrafią być w skrajnych przypadkach. A ludzie też robią "tak jak napisane w instrukcji...".

Sam nie wiem, ale mi5 dała mi najbardziej w kość jeśli chodzi o root'a i xposed. No ale cóż, nie zawsze musi być z górki.

 

Dla potomnych w pierwszej kolejności trzeba:

- wyłączyć cyfrowe podpisywanie sterowników;

- zainstalować sterowniki adb;

- mieć cierpliwość;

Przecież root i xposed jest bajecznie prosty w wykonaniu. Wystarczy flash paczki przez twrp i mamy co chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...