Kyeristof

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kyeristof

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam się rozpisać co i ile razy robiłem żeby w końcu mieć dostęp do root'a? Wole nie bo braknie miejsca do pisania.Nie zawsze działa to tak jak piszą w "instrukcjach", więc się trzeba bujać i testować żeby w końcu poszło.
 2. Zobacz jakie cyrki potrafią być w skrajnych przypadkach. A ludzie też robią "tak jak napisane w instrukcji...". Sam nie wiem, ale mi5 dała mi najbardziej w kość jeśli chodzi o root'a i xposed. No ale cóż, nie zawsze musi być z górki. Dla potomnych w pierwszej kolejności trzeba: - wyłączyć cyfrowe podpisywanie sterowników; - zainstalować sterowniki adb; - mieć cierpliwość;
 3. Wgrałem ale problemów ciąg dalszy. Za cholerę nie mogę odpalić telefonu w twrp, pomimo że proces przebiega w całości poprawnie... Ręce mi opadają. A co do kwestii odblokowania, na dev- miunlock poszło za pierwszym razem. /edit/ Jest progress, po 16? próbach w końcu zaskoczyło twrp (twrp-3.0.2-1-gemini) także mam nadzieje że w końcu jakoś dam radę z tym tematem.
 4. @ToMiSlaV Jeśli chodzi o plecki to kupiłeś te ceramiczne jak dobrze rozumie? A co do bumpera czy to taki =%3E Luphie %3C== ?
 5. Mój dotarł z wersją global, na którą zrobiłem update na 7.52 również global.
 6. +1 Od tygodnia mam ten sam problem z miunlock. Dochodzi do 50% i tyle, choćbym nie wiem co robił. Telefon jest odnajdowany przez i.mi.com, jak go kupiłem zrobiłem update softu do 7.52 i niestety nic.
 7. Jestem po zakupie telefonu u nich ( pytono ), nie mam żadnych zastrzeżeń co do zgodności towaru. Zapakowany bardzo dobrze do wysyłki, telefon taki jak ma być i to w sumie tyle.