Skocz do zawartości

Redmi 3 pare pytań


strony1984

Rekomendowane odpowiedzi

Numer musi być ten sam, spróbuj wpisać ID podczas logowania, wtedy wiadomo, że logujesz się na to właściwe konto

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz odblokouje  to najnowszy miui dla mnie to jest to :

  • MIUI 6.7.14
  • Android 5.1.1
  • Rozmiar 639MB
  • ROM HM3

MD5: 02e69b0a0f | BL: odblokowany | Data: 14/7/2016

 

czy sam bedzie mi sie aktualizowac czy musze przez twrp

Edytowane przez strony1984
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalilem twrp i mam takie cos:

unmodified system partition

keep system ready only?

twrp can leave your system partition unmodified to make it easier for you to take oficial updates.

twrp will be unable to prevent the stock rom from replacing twrp and will not offer to root your device.

 co to  znaczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem ten rom co podalem wyzej

  • MIUI 6.7.14
  • Android 5.1.1
  • Rozmiar 639MB
  • ROM HM3

  ale mam pytanie jak przywrocic notatki ze starego androida (i9100)  mialem zrobiona kopie  titanium backup i nie moge przywrocic notatek.

smsy mi sie udalo bezprobelmowo.

 

z backupu tar.gz udalo mi sie wyrwac plik memo.db   oraz kilka plikow o rozszerzeniu vnt. to sa notatki bo wordpad je otwiera.

 

jak je zaimportowac teraz

 

 

 

przywrocilem notatki na tablecie eksportowalem mam rozszerzenie .snb

jak mozna je przywrocic.

Edytowane przez strony1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie chę zakładac nowego tematu - napiszcie mi proszę, czy soft wgrany w Redmi 3 córki jest ok, czy to jakiś syf wgrany przez sprzedawcę. I co ewentualnie wgrać zamiast niego. Oczywiście nie ma mowy o żadnych aktualizacjach poprzez przycisk aktualizacje systemowe, przez OTA równiez rzecz jasna. Dzięki za odpowiedzi :)

Xiaomi.jpg

Edytowane przez Lechita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lechita

Z tego co mi się wydaje to to jest rom xiaomi.eu pod MiFlash, zrobiony, jak jeszcze nie można było odblokować bootloadera. Nie powinien mieć żadnego syfu, ale jest już stary.

Jeżeli wszystko działa jak należy i nie widać żadnego chińskiego śmiecia, żadnych krzaczastych aplikacji to można jak najbardziej korzystać. A gdybyś chciał coś nowszego,a nie chcesz się bawić w odblokowywania itp. to możesz wgrać wersję Global przez MiFlash. Sprawa bardzo prosta i krótka, beż żadnego odblokowywania. Nie licząc pobierania softu cały zabieg trwa kilka-kilkanaście minut. Wszystko jest opisane w kompendium wiedzy. 

Edytowane przez Yuzan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, nie ma żadnych chińskich znaków...Chętnie wgrałbym córce wrersję Global, ale właśnie boję się, że wyjdą jakies problemy, bo nie jestem biegły w tych sprawach, Poza tym córka boi się utraty danych, a nie wiem do końca jak zrobic pełną kopię zapasową telefonu Xiaomi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz chciał przejść na Globala to niestety wszystkie dane polecą... Ale skoro działa i nie ma problemów to chyba nie ma problemu, żeby jeszcze siedziała na tym. Jak jej się znudzi to w każdej chwili na global można przejść. A problemów nie będzie żadnych jeżeli zrobisz wszystko z poradnikiem, naprawdę prosta sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

5 godzin temu, Lechita napisał:

czy wkleicie mi linka do poradnika, jak wgrac tę wersję global do Redmi 3... Szukam i niby mam, ale chciałbym mieć pewsność, że mam prawidłową stronę :) Z góry dziękuję 

W Kompendium wiedzy jest na pierwszej stronie.

Edytowane przez Waterloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione, mam teraz coś takiego. Niestety wciąz pozostał problem z zachowaniem zrobionego zdjęcia w Galerii. Zdjecie jest zrobione, a w Galerii się nie pojawia. Nie mam pomysłu jak to zrobic, myślałem, ze to kwestia softu, ale jednak nie. Czy ta wersja oprogramowania jest już ok?

Plik 06.01.2017, 20 32 09.jpeg

Edytowane przez Lechita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...