Skocz do zawartości

Nowe zdjecia w mms-ach,otwierają sie stare,nowych nie widać


rekawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taka przypadłość,dostaję mmsa i po kliknięciu na zdjęcie otwiera sie stare,kiedys tam otrzymane i zeby było śmieszniej to stare zdjecie jest przezemnie z SDcard/DCIM usunięte.gdzie andek przechowuje zdjecia z mmsów i dlaczego nie wyświetla dopiero co otrzymanych?

miui-6.5.26

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, FromWP napisał:

Jest taki bug już od pewnego czasu. Pokazuje chyba tylko miniaturę poprzednio pobranego obrazka, jak się ją przytrzyma i zapisze w pamięci, to w galerii, czy w plikach otwiera się już normalnie nowe zdjęcie

a da się to jakoś naprawić bo mam podobny problem? jakiś miesiac temu oddałem swojego Redmi 3 Pro siostrze, oczywiście wcześniej usunąłem wszystkie zdjęcia i kontakty - przywróciłem go do fabryki, a ona teraz dostaje właśnie takie MMSy. Miniaturka jest ok, a jak powiększa zdjęcie to dostaje moje, stare zdjęcia sprzed kilku miesięcy i przed przywróceniem ustawień fabrycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, chyba przekręciłem, miniaturka ok i jak się zapisze w pamięci to już się otwiera to nowe. Po przywróceniu, ustawień fabrycznych nie powinno pamiętać, jak pamięta to chyba tylko wgranie od nowa romu miflashem z flash all pomoże. A ma nowe własne konto Mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FromWP napisał:

A właśnie, chyba przekręciłem, miniaturka ok i jak się zapisze w pamięci to już się otwiera to nowe. Po przywróceniu, ustawień fabrycznych nie powinno pamiętać, jak pamięta to chyba tylko wgranie od nowa romu miflashem z flash all pomoże. A ma nowe własne konto Mi?

na pewno nie zakładała żadnego konta na Mi, zreszta ja też nic nie tworzyłem na tym telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...