Jump to content

Problem z StatusBarem-małe literki


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów i zwracam się z prośbą o pomoc.
Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Mi4S z Miui by xiaomi.eu 7.3(stable) 7.3.2.0 (LAJCNDD), oczywiście root.
Otóż problem dotyczy  StatusBara- czy naprawdę do jego czytania muszę używać lupy? oczy nie te a nie widzę możliwości powiększenia, w poprzednim telefonie miałem Xposed Installer z dodatkami a tutaj czytam że to nie za bardzo działa, nie ma sposobu na to?
No i sprawa ostatnia , mam dwie karty SIM i co jakiś czas w pasku powiadomień wyskokuje mi monit o rejestracji kart ,że wysłane zostaną SMS itp co to jest?
Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc oraz cierpliwość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A no to jeden problem z głowy, a co z statusbarem? Testuję teraz Xposed z Miui tweaks oraz xMiui ,trochę  lepiej (30% w Miui Tweaks szału nie robi ale zawsze to coś) Sprawdzam też moduł App Settings bo naprawdę fajny modułek nie tylko do powiększania liter. 

Link to post
Share on other sites

1) warto wgrać nas rom, bo prędzej czy pózniej będziesz miał problemy z romem wgranm przez sprzedawcę

2) powiększając wielkość tekstu systemu (ustawienia > wyświetlacz) powiększysz też tekst w belce

Link to post
Share on other sites

ZduneX25 a na czym mogą polegać te problemy?  Jak na razie mimo cudowania działa rewelacyjnie i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na niego. W ustawieniach brak u mnie opcji jaką podałeś ale dzięki za chęć pomocy. Pozdrawiam forumowiczów. 

Link to post
Share on other sites

Rożnie jeszcze nie było na forum osoby, która nie miała problemów z romem od sprzedawcy. Nie mówię, że telefon zdechnie tylko małe rzeczy, a to jakość rozmów, a to BT, to GPS to zawiechy/restarty po jakimś czasie.

Link to post
Share on other sites

Właściwie to przyznam się ze zastanawiałem się nad tym ale po pierwsze chroniczny brak czasu a za dużo mam już poinstalowane, po drugie czytałem ze Miui 8 coś nie tego ,gdy znajdę trochę czasu będę musiał poczytać to i owo. 

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...