Skocz do zawartości

Equalizer


actian

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o czym mówisz, ja nic takiego nie mam.

Jak można nie rozumieć prostego polecenia?! Wchodzisz w Ustawienia, wybierasz na górze zakładkę Wszystkie i w dziale MI jest coś takiego jak Viper FX.

Screenshot_2013-08-14-17-44-35.png

Drugi sposób to taki, jak napisał Acid.

Podczas odtwarzania muzyki naciśnij na ekran z okładką albumu a pojawią się ikonki.

Dokładnie to druga ikonka od lewej.

851809.jpg

Rzeczywiście, bardzo trudno znaleźć EQ w MIUI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się unosisz Amys. Kto powiedział, że używam customowego romu a nie stocka od xiaomi? Z tego co kojarzę to w stocku viperfx nie ma. Dziękuję za ładne obrazki. Dla mnie to stanowiło trudność, jeśli Ci podskoczy z tego powodu ego, to bardzo mi miło. Dodam, że poprzedni post Acida wszystko wyjaśnił.

EDIT: Nie ma co dalej tego ciągnąć. Rozumiem, że każdy może mieć zły dzień. Temat do zamknięcia.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem lepiej napisz większą ilość szczegółów twojego telefonu. Skąd ma być wiadomo, że masz domyślną wersję MIUI v5? Większość użytkowników ma polską wersję, więc nawet się nie spodziewałem jakiegoś wyjątku. Jednak takowe się zdarzają :) Sorki za chwilę uniesienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie - kiedy pierwszy raz otworzyłem Viper'a - wyskoczyło pytanie o instalację bibliotek. Coś w stylu "jaki masz procesor" - odpowiedziałem "na pałę" i teraz nie wiem, czy coś nie poknociłem (np czy z tego powodu jakość dźwięku nie jest przypadkiem gorsza). Mógłbym prosić o jakieś info w tej kwestii? (co powinienem był wybrać i jak "przywrócić pytanie o wybór bibliotek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...