Skocz do zawartości

Brak powiadomień z niektórych aplikacji


areh

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Kilka dni temu przesiadłem się z WP na Androida i nie wiem czy to wina aplikacji, androida, czy po prostu ten system tak ma. Problem zauważyłem na razie w dwóch aplikacjach - Gmail oraz Facebook. Otóż gdy dostanę maila, czy w przypadku FB jakieś powiadomienie, nie dostaję o tym powiadomienia przy ikonce aplikacji na ekranie, pomimo tego że w opcjach mam ustawione ich wyświetlanie.

Wersja MIUI: xiaomi.eu, 7.1.3.0

Nie wiem czy potrzebne są jeszcze jakieś informacje, jeżeli tak, to podpowiedzcie jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia przychodzą kiedy jestem podłączony do Wi-Fi. Na danych pakietowych nie działają. Jakiś trop jest.

 

EDIT.

Temat nieaktualny. Problem był z mojej winy.

EDIT2:

Jednak się pospieszyłem. Powiadomienia z Gmaila o nowej poczcie dostaję, ale FB i Messenger dalej milczą.

Edytowane przez areh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to znalazłem i wyłączyłem dla wybranych aplikacji.

W WP to wszystko było dużo prostsze. Po prostu działało.

EDIT: Messenger, Gmail, WhatsApp - działają.

FB - ciągle nie działa.

Ustawienia dla wszystkich tych aplikacji takie same. Ile jeszcze w tym systemie trzeba się naklikać, ile opcji włączyć żeby zadziałało coś, co gdzie indziej bez żadnego kombinowania?

EDIT2:

Jednak powiadomienia z Messengera działają sobie wtedy kiedy mają ochotę.

Edytowane przez areh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ale wiele innych rzeczy w WP nie działało i praktycznie nie było alternatywy, tu masz sporo więcej opcji! Na szczęście jestem wolny od FB ale żona używa i na Redmi2 wszystkie powiadomienia działają zdecydowanie lepiej niż na Lumii 735 do której chciałem ją kiedyś przekonać! Ten rom 7.1.3 ma sporo problemów z powiadomieniami, synchronizacją i innymi rzeczami, niewiele chyba na razie możesz zrobić bez odblokowania BL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...