Skocz do zawartości

Wirus czy system? Bardzo Proszę O Pomoc! :(


Hari2496

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_com.skype.raider_2016-04-14-19-44-40.png.                               Często wyskakuje i dotyczy nie tylko Skype, ale także innych aplikacji. I nie wiem czy coś w systemie zaznaczyłam czy to jakiś wirus mi się wkradł. Wyskakuje także brak karty a dzwonić mogę i kontakty są. Zresetowałam telefon wyjmując baterie i kartę i nic to nie dało. Jak mam to rozwiązać? Wszystkie antywirusy, które mam czyli CM i systemowy nie wykryły wirusa. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Hari2496
dodatkowe informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. Aplikacja chce dostać pozwolenie na dostęp, więc system się Ciebie pyta, czy takowy udzielić. MIUI z założenia nie daje dostępu apką do wszystkiego, czego chcą, dopóki o to nie poproszą, więc nawet akceptacja w Google Play, nie daje akceptacji w samym systemie, czyli taki FB ma np. dostęp tylko do tego, do czego mu pozwolisz (u mnie tylko do najważniejszych rzeczy, czyli dokładnie z 2 pozwolenia z 20 wymaganych xD)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje? 

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hari2496 napisał:

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje? 

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Tylko wyskakuje mi to np 3 pod rząd co 10 sekund. Aż tyle tego włączyłam?! :D Gdzie mogę wyłączyć te aplikacje?

Panel sterowania->Uprawnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...