Skocz do zawartości

Nie działa OTG


trumanshow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  jak w temacie mam telefon xiaomi MI4c i wgrany soft 6.2.25 . Czy macie jakieś problemy z obsługą OTG mam kamerkę inspekcyjną podłącza się ją przez przelotkę typu C pod usb ale nie wykrywa wogóle tej kamerki pytanie jakie mogą być przyczyny  tego ktoś spotkał się z takim problemem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może  za mało doprecyzowałem do MI4c  Adapter microUSB na USB-C 3.1 do tego  włączamy kamere   z  OTG  oczywiście do jej  obsługi   potrzebny program   z gogle Play i  powinno działać a nie działa nawer nie widzi  urządzenia.dla porównania  powiem  że w Xiaomi MI3 wcdma wszystko śmiga jak należy  wiem bo sprawdzałem  a na Mi4c  lipna sprawa jakaś.,Nie rozumiem  mi4c nowszy model od mi3  i takie rzeczy nie działają .wiem wiem  ma  wtyk typu c no ale....I czy to jest wina  telefonu czy  tego adaptera ?? jak sądzicie

TM-ADPT-CTMB_02.jpg

The-Latest-5-5mm-6-LEDs-Android-Smartphone-USB-Endoscope-IP67-Waterproof-OTG-Android-Inspection-Camera.jpg

kamera.jpg

Edytowane przez trumanshow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można przesyłać dane to nie jest to adapter USB typC OTG. Mam działający adapter do brata Mi4c i pendrive działają. Ta kamerka powinna mieć kabel OTG wg zdjęć (bo linka nie dałeś) więc potrzebujesz zwykłą przejściówkę na typC.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, preston2009 napisał:

Jeżeli można przesyłać dane to nie jest to adapter USB typC OTG. Mam działający adapter do brata Mi4c i pendrive działają. Ta kamerka powinna mieć kabel OTG wg zdjęć (bo linka nie dałeś) więc potrzebujesz zwykłą przejściówkę na typC.

A więc jednak. OTG może działać z połączeniem adapter + kabel. Może jakaś fotka/filmik jako ostateczny dowód który rozwikła wszelkie wątpliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AndropaX napisał:

Tyle że to to samo co zwykły kabel otg typu c, tyle że w wersji sztywnej. Mowa jest o przejściówkach micro > c przez które otg nie działa.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Tak naprawdę to przez przejściówkę OTG tez powinny działać urządzenia typu kamerka rewizyjna bo 2 linie i tak są już wtedy zwarte.

11 godzin temu, dron22 napisał:

Można wiedzieć co to za model przejściówki?

Nie wiem. odkupiłem od @wyzwolenia . Wiem że jest na USB 3.0 female.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, dron22 napisał:

Można wiedzieć jakiej firmy pendrive i pojemność oraz czy istnieje jakaś możliwość, aby decydować czy zainstalować aplikację na tej pamięci zewnętrznej?

Kingston 16 GB. (Dodam, że przez kabel OTG firmowy  Mi również wszystko śmiga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzesiuso napisał:

Rozumiem, myślałem że piszesz o tym kablu jeszcze w kontekście podłączania tego pendrive'a. Teraz wszystko jasne.
Jeszcze zapytam, masz możliwość wyboru instalacji aplikacji prosto na tego pendrive'a?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dron22 napisał:

Rozumiem, myślałem że piszesz o tym kablu jeszcze w kontekście podłączania tego pendrive'a. Teraz wszystko jasne.
Jeszcze zapytam, masz możliwość wyboru instalacji aplikacji prosto na tego pendrive'a?

 

Tego nie sprawdzałem, w wolnej chwili się pobawię. Nie mogę instalować apek z pendrive na MI 4, na RedMI Note 2 mogę.

Edytowane przez Grzesiuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...