Skocz do zawartości

Widget "zablokuj ekran" na ekranie blokady?


kosinho4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym umieścić na stock'owym ekranie blokady widget "zablokuj ekran" tak by usypiać urządzenie z poziomu lockscreen'u bez konieczności sięgania do fizycznego przycisku. Proszę o informację czy jest taka możliwość. Jeśli nie to proszę o polecenie jakiegoś ekranu blokady z taką opcją. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę długo dla np. szybkiego sprawdzenia godziny i schowania telefonu do kieszeni. Po przejrzeniu forum widzę, że chyba nie ma takiej opcji w najnowszym ROMie. Jeśli ktoś mógłby polecić jakiś lockscreen z możliwością dodawania widgetów to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fyme napisał:

Zaraz tam nie wydziwiaj. Trochę kombinacji i mamy taki półśrodek

9455c6500e5c6a28898f8fa417f6b6ec.jpg

Ekran blokady remix pl i pierwszy z brzegu program do blokady telefonu z gp

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za podpowiedź. Szukałem najpierw opcji, która nie uwzględniałaby aplikacji trzecich z GP, ale chyba to jedyna możliwość na tą chwilę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kosinho4 napisał:

Trochę długo dla np. szybkiego sprawdzenia godziny i schowania telefonu do kieszeni.

Odniosłem się do tego stwierdzenia, po tapnięciu w ekran mam wszystkie dane bez odblokowania ekranu stąd moje pytanie po co dublować coś co już jest. "Fizycznego przycisku" do tego nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszę że sprawdzam to na zablokowanym telefonie.

Tak to wygląda, nie mogę zrobić zrzutu bo ekran przechodzi przechodzi do klawiatury odblokowania telefonu a wtedy zegar nie jest widoczny.DSC_060522.thumb.jpg.7ea584e9f81c6d0968c

 

Edytowane przez wulfel
dodanie fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, te mniej i bardziej pomocne :) Przesiadłem się przed kilkoma dniami z Moto G (CM 13.0) gdzie była opcja DTTS (double tap to sleep) na ekranie blokady stąd moje pytanie. Jeśli ktoś znalazłby takie rozwiązanie to dajcie znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...