Skocz do zawartości

telefon kaloryfer?


andrzej200

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja nie wiem ;/ jakis feralny model mi sie trafil ;/

 

Ale z ciekawopsci pobiore wota i pogram z 10min

 

@edit, to na najniższych w wot, nie wiem co to te 63 stopnie ale w kazdym razie przylozylem tel do szyi bo jest wrażliwa na temperaturę bardziej niż dłonie i teraz mnie pieczę ;p

 

Screenshot_2016-03-08-14-05-28_com.cpuid.cpu_z.png

Edytowane przez andrzej200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej reklamuj telefon bo przez przegrzewanie się może ci się coś z nim stać, u mnie jak widziałeś takie temperatury nie występują, a mam wersję prime gdzie procek jest o 10% podkręcony, więc powinien być domyślnie cieplejszy od normalnej wersji. Nawet przy katowaniu w gry na ładowarce telefon nie jest gorący, jest ciepły w okolicach oczka aparatu, ale można go trzymać normalnie w rękach, jedynie lewa się troszkę poci od ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, szuineg napisał:

lepiej reklamuj telefon bo przez przegrzewanie się może ci się coś z nim stać, u mnie jak widziałeś takie temperatury nie występują, a mam wersję prime gdzie procek jest o 10% podkręcony, więc powinien być domyślnie cieplejszy od normalnej wersji. Nawet przy katowaniu w gry na ładowarce telefon nie jest gorący, jest ciepły w okolicach oczka aparatu, ale można go trzymać normalnie w rękach, jedynie lewa się troszkę poci od ciepła.

a widzisz u mnie nie tyle ze kolo aparatu tylko polowa telefonu w tym ekran dotykowy sa ekstremallnie gorace

9 minut temu, galakty napisał:

Te 63 stopnie to SoC. 

Niestety u mnie na CM nie ma wszystkich sensorów.. Ale podam dla tych co mam, telefon leżał, zainstalowałem CPU-Z i od razu zczytałem.

mtkswmt - 20

mtktsbattery - 21

mtktspmic - 28.8

mtktsbuck - 26

Porównaj jak u Ciebie w spoczynku.

 to pierwsze i drugie o 14 stopni wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andrzej200 napisał:

a widzisz u mnie nie tyle ze kolo aparatu tylko polowa telefonu w tym ekran dotykowy sa ekstremallnie gorace

 to pierwsze i drugie o 14 stopni wiecej

To kiepsko.. W spoczynku powinien być odczuwalnie zimny jak weźmiesz do ręki, 21+14=35 stopni, temperatura ciała więc na pewno obudowa nie jest zimna, czy ekran.

Ekran też masz gorący podczas grania? To już serio jest coś nie tak z nim. Ja bym oddał na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w spoczynku jest zimny calkiem, ale troche internetu robi sie juz cieplo, a podczas grania polowa ekranu i obudowy jest bardzoo goraca, w zasadzie przykladowo gdybym chcial podczas grania odebrac teleon to nie da sie go przylozyc do ucha bo szybka jest tak goraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, d3tr0 napisał:

Zacznij od pełnego wipe (czyszczenia) i zainstalowania ponownie romu przez TWRP. Tutoriala tu nie trzeba bo sprawa jest łatwa i szybka. Masz 6.3.3 więc i wgrało ci się też TWRP, wejdz w apke aktualizacje, w prawym górym rogu daj ... i uruchom w recovery. Kiedy uruchomi ci się recovery wejdz w wipe i wipe zaawansowane. Zaznacz kolejno :

- cache, dalvik cache, data, system i przeciągnij suwak by wykonał

Jeśli wszystkie będą success daj wstecz i teraz Install, wybierasz z listy plik romu hermes 6.3.3 i przeciągasz suwak by zainstalował. Po zakończeniu znów będzie success i pewnie reboot to system.

To wykasuje ci wszystko w telefonie, jeśli coś tam masz ważnego to zgraj sobie zanim zaczniesz. I pamiętaj o pliku romu 6.3.3, jeśli go skasowałeś to wgraj znów.

a moze ma ktos pomysl jak jeszcze inaczej moglbym wgrac ten system? skoro to nie pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, d3tr0 napisał:

miflash z fastboota tylko to ci zostało, jak to nie pomoże to serwis

w tutoriale masz opis dobry z odnlośnikiem ze zdjęciami

china czy global wersion te developer

 

 

a i czy bedzie mi ten program potrzebny? bo nie moge polaczyc sie nim, resalem komputer, telefon, wpinalem w 10 portwow i nic

 

usb.jpg

Edytowane przez andrzej200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2016o21:59, redminote2 napisał:

@andrzej200 a jak wyglada pierwsza zakladka (soc) w cpu-z? Poobserwuj chwile, u mnie czasami 2, a jeszcze rzadziej 3 rdzenie wskakuja na chwile na 1183Mhz

Na dole "gpu load" mam caly czas 0%.

Zainstaluje tez os monitor (jest to taki windowsowy manadzer zadan), u mnie czasami uzycie procesora skocze do 10%

I pytanie czy przed instalacja 6.3.3 zrobiles wipe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...