Skocz do zawartości

Nie mam Pojęcia jak zainstalować room na Xia RN2


krzysztof196

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i Pozdrawiam

Kupiłem Xiaomi Redmi Note 2 na Everbuying, (wersja room MIUI 66.77.33.00(LHMCNCH)). Jest to wersja room'u w której reklamy się wyświetlają na pulpicie :) fajnie, oraz z jednym wirusem. Chciałem wgrać room MIUI Polska, przeczytałem poradnik "Instalacja MIUI 2015", zgodnie z nim wybrałem metodę 2: Flashify. I mam problem już z podpunktem 2, to jest Menu 3 kropki > Select installation pack. Po prostu nie mam tej opcji. 

Bardzo proszę o pomoc

Edytowane przez krzysztof196
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 2 od dwóch dni prawie wszystko działczy po polskiemu system mam MIUI7 Polska miui 7.0.6.0.0 wersja stabilna .

Na stronce najświeższy soft to 6.3.3 którego i tak nie udało mi się zainstalować wywaliło jakiś błąd , zostawić ten soft ( prawie się przyzwyczaiłem do tego tłumaczenia ) czy kombinować z innym softem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agadi napisał:

witam jestem szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi note 2 od dwóch dni prawie wszystko działczy po polskiemu system mam MIUI7 Polska miui 7.0.6.0.0 wersja stabilna .

Na stronce najświeższy soft to 6.3.3 którego i tak nie udało mi się zainstalować wywaliło jakiś błąd , zostawić ten soft ( prawie się przyzwyczaiłem do tego tłumaczenia ) czy kombinować z innym softem ??

Nie wiem co to za mieszanka softu, ale instaluj MIUIPolska ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez twrp miuipolska nie wygrasz, pewni masz jakiś multi Lang i mirecovery

Poza tym room (ang. Pokój) choćby nie wiem jak mały to i tak nie zmieści się w twoim telefonie, możesz zainstalować na nim ROM...

Normalnie mnie ciarki przechodzą jak czytam że ktoś chce upłynąć pokój w telefonie

XRN2 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...