Skocz do zawartości
  • 0

xiaomi iron hybrid dual czy piston v3?


Alwene

Pytanie

hej,
które z powyższych słuchawek byście wybrali i dlaczego? Które według Was są lepsze? Jakie macie doświadczenia? Fajnie też by było jakbyście podawali sprawdzone przez Was źródła sprzedaży :) Nie znalazłem takiego tematu, a myślę że fajnie rozwiać wątpliwości ludzi, którzy mają problem z dokonaniem wyboru, tak jak ja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czekam właśnie na przesyłkę hybryd z gearbest (powinna być na dniach). Niestety nie mam porównania do pistonsów v3, ale jak tylko przesyłka przyjdzie i je osłucham to napiszę krótko co i jak.
Póki co korzystam z Creative EP630 więc jeśli kojarzysz jak brzmią to będziesz miał porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 2.03.2016o00:41, Alwene napisał:

hej,
które z powyższych słuchawek byście wybrali i dlaczego? Które według Was są lepsze? Jakie macie doświadczenia? Fajnie też by było jakbyście podawali sprawdzone przez Was źródła sprzedaży :) Nie znalazłem takiego tematu, a myślę że fajnie rozwiać wątpliwości ludzi, którzy mają problem z dokonaniem wyboru, tak jak ja. :)

Czekam na Xiaomi Iron. Miałem v2, miałem v3, bawiłem się Huosai czyli budżetową wersją Pistonek v2. Jak dostanę, to pewnie (jak w przypadku v3) powstanie recka, na pewno porównawcza do poprzednich modeli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od 3 dni słucham hybryd. Grają bardzo fajnie, ale muszę przyznać, że po odpowiednich zabawach w Viperze moje stare epki też dawały radę i brzmiały bardzo podobnie. Póki co siedzę na pierwszym Redmi i nie mam profilu dla hybryd w opcjach dźwięku, ale po przesiadce na Redmi 3 może zaskoczą mnie bardziej.
Ogólnie: grają fajnie, bdb mikrofon przy rozmowach, są dosyć wygodne (chociaż moje epki były jakoś wygodniejsze - może kwestia przyzwyczajenia) i wyglądają na wytrzymałe.
Dźwięk mocny i basowy, ale jednocześnie dosyć wyraźny i nie ma tu żadnego tłumienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 6.03.2016 o 09:03, mrosi napisał:

Czekam na Xiaomi Iron. Miałem v2, miałem v3, bawiłem się Huosai czyli budżetową wersją Pistonek v2. Jak dostanę, to pewnie (jak w przypadku v3) powstanie recka, na pewno porównawcza do poprzednich modeli. ;)

I jak słuchaweczi, doszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakoś od 2 tygodni mam i osłuchuję hybrydy. Bardzo fajny dźwięk. W zależności od ustawień equalizera dają naprawdę szerokie możliwości odsłuchu.
Bardzo podoba mi się możliwość osiągnięcia głębokiego i mocnego basu przy jednoczesnym niewytłumianiu dźwięków średnich.
Nie wiem czemu się tyle naczytałem o tym, że słuchawki niby są nastawione na niskie tony, a średnie i wysokie traktują po macoszemu.
Wg. mnie to kwestia odpowiednich ustawień i efekty, które udało się osiągnąć nie dość, że mnie całkowicie zadowalają, to jeszcze zdecydowanie przewyższają oczekiwania.
Jakość wykonania słuchawek jest bardzo wysoka. Oplot kabla sprawia, że praktycznie nie ma możliwości zaplątania go w kieszeni. Po wyciągnięciu dwa ruchy i słuchawki gotowe do użycia. Bardzo fajny i dobrze zbierający mikrofon. Jakość rozmów bdb, a przy dobraniu odpowiednich gumek idealnie odizolowują od otoczenia.

Ja ze swojej strony mogę serdecznie polecić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 5.04.2016 o 12:16, marcin19883 napisał:

Schodzi mi powoli farba z v3jek. Czy hybrydy też mają metalową główkę pomalowaną?

Nie, to jest chyba naturalny kolor metalu z którego są zbudowane.

PS. Ustawienia dla hybryd w MiSound są tragiczne! Tak dowalili basami, że zagłuszają inne tony. Już znacznie lepiej brzmią na ustawieniach dla pistonsów youth edition. 

Edytowane przez SaLi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...