Alwene

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Alwene

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4
 1. hej, które z powyższych słuchawek byście wybrali i dlaczego? Które według Was są lepsze? Jakie macie doświadczenia? Fajnie też by było jakbyście podawali sprawdzone przez Was źródła sprzedaży Nie znalazłem takiego tematu, a myślę że fajnie rozwiać wątpliwości ludzi, którzy mają problem z dokonaniem wyboru, tak jak ja.
 2. dotarło nawet do onetu: http://technowinki.onet.pl/xiaomi-yi-test-chinskiego-gopro-twardy-reset-293/t4fk5d
 3. nie ma szans na vat bo to przesyłka na terenie UE. Hmm, obstawiam poniedziałek 23. daj znać co wygrałem jeśli trafię :p
 4. może ma ktoś jeszcze kod? :)
 5. Mam mały problem z najnowszymi aktualizacjami. Miałem zainstalowany rom CM12.1 z sierpnia dodam że z kernelem xcelerate, pewnego dnia ściągnąłem przez wifi aktualizację do dnia 23 października. Po zainstalowaniu tej aktualizacji telefon nie chciał się włączyć. Pokazywał się ekran z tym niebeiskim pulsującym śmiesznym stworkiem i telefon uruchamiał się ponownie. W najlepszym wypadku pokazywało się '"android is starting: optimizing app" i telefon po przerobieniu paru aplikacji uruchamiał się od nowa. Nie miałem za to problemu z powrotem do wersji CM 12.0 albo do CM12.1 z datą wcześniejszą niż 23-10-2015. A i wgranie najnowszej wersji tj. CM12.1 2015-11-04 daje taki sam efekt czyli telefon co chwilę się restartuje. Myślałem o tym żeby przywrócić ustawienia fabryczne,ale nie chcę tracić wszystkich zdjęć jakie mam A i muszę wspomnieć o trochę dziwnych komunikatach, jak na moje laickie oko, podczas flashowania telefonu: detected filesystem ext4 for /dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/system script succeeded: result was [0.200000] install from sdcard completed.
 6. Dalej lipa z tymi kartami SIM... Aero niby jest ustawione na 3g ale śmiga po EDGE co czyni je bezużyteczne :/ jakbym chciał zejść do CM11 to muszę instalować MIUI v5?
 7. I chyba są problemy z synchronizacją kontaktów z facebooka, udało się komuś to zrobić?
 8. Rzeczywiście są problemy z tymi kartami sim... Raz działa raz nie ale ogólnie stabilnie i bardzo szybko chodzi telefon. Bateria też wydaje się trzymać dłużej. Może mi tylko ktoś bardziej ogarnięty powiedzieć dlaczego w informacjach o sim widnieją takie wpisy? Typ sieci komórkowej: nieznane Informacje o operatorze: niedostępne Stan sieci komórkowej: rozłączone I co oznaczają te dziwne wykrzykniki przy zasięgach? I w sumie miałem nadzieję na tryb pamięci masowej i niestety rozczarowanie...