Recommended Posts

Jak będziesz miał czas, to proponuję postawić system od nowa i patrzeć na baterię instalując sukcesywnie pojedyńcze aplikacje. A w tej chwili root i instalację Wakelock Detector. Pokaże co wybudza telefon i drenuje baterię. Jaki sot masz?

7.7.20

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Nie dawało mi to spokoju, a nie chciałem od nowa stawiać wszystko. Zainstalowałem ponownie wersje 7.7.20 na tą samą tylko z wipe dalvik/cahce i wszystko jak narazie wróciło do normy, tj. System Android w granicah ok. 10% oraz zauważalna poprawa spadku baterii. Zobaczymy jak dalej :)

c9b2044c47c3e58de61fba80fb44af9d.jpg

Miui polska.bluetooth włączony non stop z opaską miband2. Transmisja LTE oraz zainstalowane zjadacze baterii FB oraz FB msg. Nie ma tragedii. ;)ea55de8b17a489aa7d151885c7e6939a.jpgedf78d6665051c35fd030da1b7cd9150.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dnia 25.08.2017 o 10:30, norz napisał:

Miui polska.bluetooth włączony non stop z opaską miband2. Transmisja LTE oraz zainstalowane zjadacze baterii FB oraz FB msg. Nie ma tragedii. ;)

Na ViperOS bateryjka trzyma trochę lepiej ;)

Witam

To mój rekord. Zasięg zmieniony na 3g oraz jedna karta SIM. Soft oficjalny global.8.5.7

Screenshot_2017-11-12-19-49-04-063_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2017-11-12-19-48-51-831_com.miui.securitycenter.png

Mi na Viper OS wytrzymał 6h37min SOT i 3dni 12h na baterii, zostało 8% :) non stop FB, messenger, H+/Edge, alliexpres, chrome, allegro, navigacja google maps :) 

telefon mam od września 2017 więc wiadomo że bateria nie trzyma jak nowa :( 

Edited by Demon3

Ktoś wie, może dlaczego note 3 pro nie może wejść w deep sleep i zna rozwiązanie??

Po restarcie - 2dni jest w porządku i nagle foch - nie wchodzi...

Screenshot_2017-12-30-11-52-15-352_com.android.settings.png

27 minut temu, gumisv6 napisał:

Ktoś wie, może dlaczego note 3 pro nie może wejść w deep sleep i zna rozwiązanie??

Motyw...?

Wydaje mi się, że problem jest bardziej techniczny niż zmiana motywu, bo u nie jednej osoby ten problem występuje.

Screenshot_2017-12-30-20-05-40-260_com.uzumapps.wakelockdetector.png

Edited by gumisv6