Jump to content

norz

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 PRO

norz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

4

Reputation

 1. Witam To mój rekord. Zasięg zmieniony na 3g oraz jedna karta SIM. Soft oficjalny global.8.5.7
 2. Miui polska.bluetooth włączony non stop z opaską miband2. Transmisja LTE oraz zainstalowane zjadacze baterii FB oraz FB msg. Nie ma tragedii. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 3. Jak będziesz miał czas, to proponuję postawić system od nowa i patrzeć na baterię instalując sukcesywnie pojedyńcze aplikacje. A w tej chwili root i instalację Wakelock Detector. Pokaże co wybudza telefon i drenuje baterię. Jaki sot masz?
 4. Nie wiem ocb, ale telefon wchodzi w deep sleep i nie zapomina wchodzić np na global stable, a zapomina na miui polska. Nie wiem czy to tylko moje spostrzeżenie. Poniżej screeny z ostatniego cyklu pracy baterii.
 5. Miui Polska stable Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 6. Rom bardzo obiecujący. Wszystko już działało ale... Po kilku dniach miałem wyjazd na szkolenie i musiałem zrobić kilka zdjęć. Telefon zrestartował się bez powodu, co zauważyłem jak chciałem sprawdzić godzinę. Ponadto jednocześnie zginęły ustawienia odcisku palca. Pal licho, ale jak już wyrzucał błąd aparatu i nawet restart nie pomógł, to wróciłem z poziomu twrp do miui Polska. Straciłem chęci na eksperymenty. [emoji39] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 7. No właśnie nie ma... Przydatna rzecz. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 8. Póki co wygląda to tak. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka P.s. whatsap działa sam z siebie zaczął
 9. Tylko gapps.[emoji4] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka P.s. nie działa mi whatsap ... Reszta jak na razie świetnie.
 10. Z aparatem nie było problemów po wgraniu Radon Kernel... Testowałem jakiś tydzień. Wszystko ok. p.s. nie działał czytnik palca. P.s.2 Od 5min jestem na buildzie z 3maja i wszystko chodzi : aparat oraz odcisk.
 11. Te screeny nic mi nie mówią... Pokaż sot. Wyłącz skanowanie wifi w tle. Ustaw jasność na 50%. Sygnał masz chyba dość kiepski...Wyłącz aut jasność. Testuj dalej.
 12. Jestem pełen nadziei... Bateria zaczęła dobrze trzymać po zmianie aktywnej karty SIM do połączeń i transmisji danych.[emoji1] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 13. Oj wydaje mi się, że to wina nadajnika. U mnie rano jest nawet 50mbps a teraz 5-10mbps. Przeciążona stacja.
 14. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...