Jump to content

wojkor

Użytkownicy
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About wojkor

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4x

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ustawieniach kontaktów jest opcja Wybierz listę kontaktów.
 2. Musi być root. Ja edytowałem programem BuildProp Editor.
 3. Zdjęcia są o niebo lepsze niż na stockowym aparacie. Miałem ten aparat już wcześniej, tylko nie wiedziałem jak go zmusić do zapisywania zdjęć na karcie. Nie instalowałem Patcha przez Magiska, tylko z palca dodałem wpis do Build.prop - persist.camera.HAL3.enabled=1 Spróbuj, może pomoże...:-)
 4. Od stycznia używam tego szkła i tego etui. Na razie jestem zadowolony.
 5. Też używam tego budzika. Musisz wejść w Aplikacje/Budzik Xtreme/Powiadomienia - i zaznaczyć "na ekranie blokady".
 6. U mnie pomogła ta łatka https://forum.xda-developers.com/xiaomi-redmi-3s/how-to/fix-fixing-bad-sound-video-recording-t3523171
 7. Witam Powiedzcie mi, jak wyłączyć ciągłą widoczność bluetooth? W Samsungu było tak, że jak się było w menu BT, to był widoczny, a jak się wyszło z menu BT, to był niewidoczny. Tutaj telefon jest cały czas widoczny dla innych. System MIUI 9.3 Xiaomi.eu 8.2.1 rozwojowa.
 8. Myślę, że każdy ma launcher, do którego się przyzwyczaił. Ja mam Next Launcher 3D, którego używam od kilku lat na różnych telefonach w rodzinie. Teraz na Redmi 4X. Wczoraj postanowiłem przetestować inne systemy. Zaaplikowałem LineageOS 14.1 (7.1.2, którego używałem m.in. na S4mini) i Nitrogen 8.1. Nitrogen jakoś zamulał. Testuję Lineageos. Na razie zadowalająco. Oczywiście z Next Launcher-em.
 9. Witam wszystkich serdecznie. Tak czytam i obserwuje ten temat i dziwię się tym wszystkim problemom. Może mam szczęście. Jakiś niecały miesiąc temu kupiłem Redmi 4x i oczywiście chciałem go odblokować. Około 22.00 wysłałem zgłoszenie przez http, po północy przyszedł sms o zgodzie... i następnego dnia telefon miałem odblokowany. Nie mam z nim żadnych problemów. Soft Global 9.2.3. Root Magisk. Po przesiadce z S4 mini...chodzi jak marzenie.
 10. U mnie niedawno też jakby się powiesiła. Powiadomienia działały, ale nie liczyła kroków. Próbowałem różnych opcji...pomogło rozparowanie, naładowanie do 100% (choć było coś ok. 90%) i ponowne sparowanie.
 11. Mam dwie opaski, jedną zwykłą z kolorowymi diodami i drugą z pulsometrem. Obie przy alarmie z Mifit wibrują 5 razy. Jeśli nie zaczniesz się ruszać (czyli śpisz dalej :-)) po 10min alarm się powtarza.
×
×
 • Create New...