Jump to content

czach

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czach

 1. Cześć. Czy możecie doradzić mi, jak to zrobić, aby automatycznie załączać i wyłączać oświetlenie ogrodowe? Nie chcę instalować czujnika zmierzchowego, pomyślałem o podłączeniu się odpowiednim urządzeniem (właśnie jakim?) albo do sieci WiFi (routery Xiaomi) albo do działających w pobliżu kamer Xiaomi. Mają one opcję punktu dostępu bluetooth. Urządzenie najchętniej umieszczę zamiast typowego włącznika podtynkowego. Ma ktoś koncepcję, jak to rozwiązać?
 2. Dzięki. Potestuję bez niego. Szkoda, bo to jest super rozwiązanie ta Niagara, a do pewnego momentu problemu nie było. I na globalu też wszystko działa.
 3. Cześć. Nie wiem, czy problem, który mam jest związany z tym softem, ale napiszę tu, bo tą wersję mam wgraną. Kiedy otworzę listę ostatnio używanych aplikacji i zacznę ją przewijać znikają miniatury aplikacji. Dotknięcie,,cienia", który pozostał po podglądzie nie daje też żadnego efektu; aplikacja nie uruchamia się. Jest na to sposób- czyszczenie dalvik/casche przywraca normalne działanie. Ale na max. kilka dni. Co ciekawe, na ostatnich betach też tak było. Ktoś zna rozwiązanie problemu?
 4. Skopiuj pliki z głosami do katalogu bez polskich znaków w nazwie. Musi działać.
 5. Działa idealnie. Tylko który plik jest z głosem Juliana?
 6. Myślę, że to kwestia błędu/problemu aplikacji, a nie wersji odkurzacza.
 7. Cześć. Mam problem z aplikacją mihome. Wiszą mi w niej komunikaty o czyszczeniu sensorów w odkurzaczach. Jak to usunąć? Oczywiście sensory czyste i w "care" w urządzeniach wszystko jest ok.
 8. Niestety nie mam. Włączam trening bieżnia i biegnę. Opaska działa, wszystko elegancko, ale wyświetlacz gaśnie. Chcę sprawdzić tętno, podnoszę rękę- i zapala się albo nie, i wtedy muszę dotknąć przycisk. Drugą ręką. W czasie biegania to słaby układ. Jak włączę stoper, to działa na włączonym ekranie. Gdyby tak działał pomiar pulsu, to by było idealnie. Duża czcionka i cały czas włączony. W końcu to opaska sportowa.
 9. Tętno mierzy, tylko wyświetlacz gaśnie, a ja chciałem, żeby się świecił cały czas w czasie treningu. Była taka opcja, żeby zostawić wyświetlacz włączony. Nie mogę tego znaleźć. Ale dzięki za pomoc.
 10. Notify & fitness ma taką opcje. Czy jest w oficjalnym MiFit to nie mam pojecia bo już od dawna nie korzystam. Kurczę. Znowu nie mogę znaleźć tej opcji. Szukam oczywiście w N&F pro. Pomoże ktoś?
 11. Super. Nie dałoby rady zrobić ciągłego pomiaru tętna (np. w treningu) na niegasnącym wyświetlaczu, tak jak działa np. stoper?
 12. Ja widzę. Pogoda całkiem przestała działać.
 13. Nie no, to mam. Dziękuję wszystkim.
 14. Tak, o to chodzi. Bardzo dziękuję za pomoc. Tylko u mnie w tej opcji po chwili gaśnie ekran. Jak zrobić, żeby te 30 min. działał?
 15. Cześć wszystkim, ja mam pytanko takie- jak włączyć na stałe (ok. 30 min- czas treningu) wyświetlacz z pomiarem tętna? Nie mogę znaleźć takiej opcji w powiązanych aplikacjach. Pomożecie :)?
×
×
 • Create New...