Jump to content

majdan12

Użytkownicy
 • Posts

  3,840
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by majdan12

 1. @CristalPol Wybierasz swój model a następnie klikasz w ROM a pokażą ci się różne tematy związane z systemem oraz tematy zawierające adres do fastboot/recovery
 2. @CristalPol Chcesz tracić czas abyśmy ci w serwisie zainstalowali najnowszą wersje Global Stable? Pobierz do pamięci telefonu włącz WI-FI a następnie w aplikacji ''Aktualizacje'' kliknij w trzy kropki i wybierz instalacje z paczki .zip
 3. @lyru332 Różne modele różne czasy oczekiwania. W ciągu miesiąca możesz odblokować jeden bootloader na swoim koncie. Był taki, czas że Redmi Note 5 można było odblokować bez oczekiwania nawet godziny, mając dwa konta ''Mi'' i podmianą kont w odpowiednim momencie. Obecnie jeśli nie potrzeba root, to nie widzę sensu instalacji innych modyfikacji MIUI a jak na dany model nie ma Global, to można chwile zaczekać.
 4. Inne konto ci nie pomoże. Bo musisz odczekać 360 godzin od podpięcia konta w systemie.
 5. @Kozdrobot Nie oczekuj zbyt wiele od aparatu w Xiaomi. ''Flagowe'' modelel potrafiły mieć problemem z trzymaniem zabójczych 30 fps w 1080p/2160p. W Redmi od kiedy pamiętam, były problemy z fps w gorszym oświetleniu. Tego 4K to nawet nie skomentuje.
 6. @tomasznowak Wystarczy zmienić rurki na męskie spodnie i nie będzie problemu
 7. Czym jeszcze LG może pobić Xiaomi? To że jeden szczegół jest na minus Xiaomi, nie robi z niego tragedii.
 8. @tpawel Czymś jednak musi się odróżniać seria Redmi od Mi
 9. Wzięli przykład z Lenovo. W P2 aby móc odblokować bootloader musiałem, tyle samo czekać
 10. Czyli Xiaomi aż, tak wadzi custom rom/kernel/root
 11. Może on ma racje, że telefon wygiął się od temperatury? Lato + duża ilość zimnego alkoholu = wygięcie telefonu
 12. @marcinj6 Sprawdź na miflash_unlock-en-2.2.624.14 a jak nadal ci nie zadziała to podeślij mi telefon
 13. @marcinj6 Na XDA masz instrukcje jak dla dziecka. "do not bind the phone" oznacza abyś drugiego konta nie przypisywał do telefonu w ustawieniach programistycznych.
 14. Mój 4/64 GB z X-KOM, posiada f1.9
 15. @paveu1978 Weź oddaj ten telefon do sprzedawcy jeśli nie chcesz znaleźć się w głównym wydaniu wiadomości... Sprawny telefon nie może wydzielać zapachu.
 16. @korbielow Przez który konkretnie chcesz to MiFlash zrobić?
 17. Swój egzemplarz 4/64 GB zakupiłem 23.05.2018 w X-KOM, mając zainstalowany Android 8.X.X
 18. @marcinj6 MiFlash Unlock jest wybredny od ostatniego roku. Jeszcze niedawno włączyłeś aplikacje i bootloader można było odblokować za pierwszym razem a obecnie trzeba próbować kilka razy aż zaskoczy.
 19. @marcinj6 Zrób kopie zapasową w MIUI i przenieś folder backup (zawierający podfoldery wraz z plikami) do komputera itp. ewentualnie stwórz kopie w chmurze Xiaomi.
 20. W sumie większość mi znanych osób jak odblokowało bootloader, następnie zainstalowało custom rom.
 21. @marcinj6 Sprzedawca ma ci coś sprzedać a nie doradzić. Jak chcesz porady to idziesz do osoby która się tym zajmuje. Na Xiaomi mają mniejszy zarobek więc sprzedawca, polecał Samsung'a itp.
 22. Xiaomi to poleciało z tym wykonywaniem wipe /data po odblokowaniu bootloader. Chcą zniechęcić ludzi od odblokowania przy jednoczesnej zgodzie na to (aby nie było że są zamknięci na modyfikacje).
 23. @marcinj6 Masz w poradniku wyraźnie napisane że drugie konto potrzebuje zgody. Ja czekałem krótko a jak będzie u ciebie nie wiem.
 24. Sam dziś odblokowałem bootloader za pomocą dwóch kont (poradnik na XDA 360 Bypass).
 25. @jarek87 Jakaś grażyna nie ogarnęła wersji globalnej i stąd masz LPDDR4X.
×
×
 • Create New...