Krolik

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Krolik

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday February 3

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  http://krolik.soup.io/

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. O dziwo pomogło, nie musiałem rozładowywać przez MiFlasha. Chociaż też zadziałało to trochę inaczej. Trzymałem Vol (-) i power przez 3/4 minuty. Pojawiło się logo fastboota po czym telefon znowu się wyłączył. Zrobiłem tak dwukrotnie (wystarczyło kilka sekund) i dalej to samo. Na koniec postanowiłem uruchomić go normalnie z przycisku Power i wstał.
 2. Nacisnąłeś dopiero jak się czerwona dioda zapaliła czy po prostu dłużej trzymałeś? Bo dzisiaj tak samo tak Tobie moja Mi4c odmówiła współpracy. Dosłownie bez niczego się zbrickowała.
 3. Grają beznadziejnie. Na jd można było je wyciągnąć za 0,99$. Ogólnie szkoda słuchu na te słuchawki, ja korzystam z nich tylko jak w podróży bezprzewodowe mi padną.
 4. Jeżeli ktoś zamawia na IBG radzę unikać tego szkła. Po miesiącu odkleja się od góry i ma kilka ładnych rys. Nauczony doświadczeniem jakoś po nowym roku raczej Nillkina kupię. https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi4c-tempered-glass-screen-protector033mm-7089.html
 5. @sinsk Wrzuciłbyś jakieś real foto tego etui?
 6. Jak z wyjmowaniem telefonu z tego etui? Pamiętam, że ktoś miał podobny model dla Rednote bodajże i wyjąć go z tej zbroi była masakra.
 7. Działa za każdym razem ale trzeba błyskawicznie palcem gest wykonać.
 8. Ja zaobserwowałem, że ekran mi lekko drżał jak dzisiaj z dworu do domu wróciłem ale zawalam to na niską temperaturę :)
 9. @makovic Zgadzam się w 100%. Jest to po prostu dokuczliwe i tyle. W szczególności jak godzinę pobiera się jakaś gigowa gierka. W normalnym użytkowaniu w niczym to nie przeszkadza. No chyba, że ktoś notorycznie coś z gp lub Chrome pobiera.
 10. @makovic Ten transfer to niestety znana przypadłość i mooooże kiedyś któryś update na to pomoże. Nawet śliczny temat już jest http://miuipolska.pl/forum/topic/7071-wolny-transfer-z-google-play-i-chrome/
 11. Okej, to mój był kupowany z Iboygou i aktualizowany z multilanga do miuipolska.
 12. No to pytanie gdzie może być jeszcze błąd? Hardware działa bez problemu (via Opera, Speedtest oraz chiński ROM) Gdzie indziej prócz Pobrane->[...] można jeszcze jakieś limity ustawić? EDIT @Barol Gdzie zamawiałeś? Jak zrobiłeś update do miuipl?
 13. Po powrocie do domu rzucę okiem jaki transfer przez Operę będzie chociaż dalej nie spodziewam się cudów
 14. Gappsy gappsami ale w chromie też download spada. Problem zapewne gdzieś w naszym miui siedzi.
 15. Wszystko co potrzebne masz przeważnie w zestawie to znaczy szmatkę plus papier samoprzylepny żeby na bank pozbyć się drobinek kurzu.