Jump to content

r3k3rs

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by r3k3rs

 1. Cena 12X szybko spadnie, bo ludzie nie kupią go masowo. Zaczną modele ze zwrotów się pojawiać. W wakacje cena spadnie. Natomiast wersja 12 i pro i jej praca na baterii jest jakimś nieporozumieniem.
 2. Pytanie mam do posiadaczy 11T, bez pro. Ile trzyma bateria po LTE?
 3. Emeryt nie emeryt dane trzeba pokazać w prawdziwym scenariuszu. Pokaż jak po LTE czy w jakim tam obecnie się zasięgu znajdujesz. Po wifi zawsze czasy są dobre. @brawo wszystko fajnie ale temat dotyczy baterii SOT mi11i a od dwóch lat go nie używasz :). Nie mówimy tu o tym jak ładujemy itp.
 4. 8h po LTE/5G wątpię. Podawajcie scenariusze używania, bo podawanie że 8h to bzdura. 90% ludzi używa go z sobą w pracy, dworze, uczelni a nie po wifi w domu. W życiu nie osiągnąłem więcej niż 4. Nie gram, nie używam fb, insta. Używam 99% po LTE.
 5. Mam nadzieję że wersja x 12 tki będzie miała też piękny jasny ekran który świeci powyżej 900 nitów na dworze. Ekran to jest najważniejsza rzecz dla.mnie poza bateria w telefonie. No i rozmiar. Wreszcie jest mniejszy. Mam dość dużych telefonów.
 6. Kupiłem ten telefon biorąc dwa parametry pod uwagę: cena vs jasność ekranu, Kupiłem go nowego za 1750 z x-kom.pl od kogoś (używany 2 dni). Na dworze jest świetnie czytelny ekran, bateria nie jest mocną stroną. Nie gram, nie używam fb, insta. Dzwonie, email, czasem zdjęcie, www, przelew.
 7. Mam ten telefon od miesiąca. Nie mam żadnych problemów z czujnikiem.
×
×
 • Create New...