Jump to content

Popychacz

Użytkownicy
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Popychacz

 1. Własnie aktualnie mam problem z zalogowaniem się (WYKONUJE SELFIE) potwierdzające i nie da się zweryfikować tożsamości, na wersji ROZWOJOWEJ Revolut działał normalnie.
 2. W końcu w pełni działająca wersja Xiaomi.eu pod Mix 4, testuje i z czystym sumieniem polecam, można śmiało instalować!
 3. TWRP się uruchamia lecz wygląda trochę inaczej niż na Mi 11 Ultra, reasumując wgrałem TWRP do Mix 4 lecz w żaden sposób nie mogę zainstalować ROM'u, po wgraniu ROM'u do pamięci telefonu w ogóle go nie widać, wrzucenie poprzez "adb push", ROM się pojawia lecz wyskakuje jakiś błąd i nie da się go zainstalować
 4. TWRP już działa? Instaluję od razu Xiaomi.eu stabilne, bo mam mega dużo problemów z rozwojowym.
 5. Chyba czeka mnie to samo, flashowanie na nowo rom'u i wszystko z palca, a ROM jaki posiadasz? Bo ja z dnia 26/9/2021 i mam mega dużo problemów.
 6. Czyli najlepiej wstrzymać się na ten ROM? Nie chce mi się kolejny raz instalować wszystkich aplikacji, konfigurować banków etc.
 7. Klikając zresetuj hasło wyskakuje powiadomienie, że zostaną usunięte wszystkie dane z Chmury Xiaomi, pomimo kliknięcia opcji zresetuj hasło i tak wyskakuje komunikat "błąd serwerów Xiaomi" i tak nieustannie.
 8. 7. Zapomniałem jeszcze, że występuje problem z powiadomieniami, tzn. jak położę tel np. na dwie godziny i tapnę 2 krotnie w ekran żeby się zapalił, to nie pokazuje żadnych powiadomień, a jak już odlokuje całkiem telefon, to nagle zaczynają dopiero przychodzić wszystkie powiadomienia, 8. Działała Ci opcja menadżer haseł od Xiaomi? Ja nie mogę się zalogować, bo chcą ode mnie jakiś kod dostępu, którego w ogóle nie ustalałem.
 9. Hej, powiem Ci szczerze, że używam intensywnie Telefonu z tym Rom'em od około 6 dni i jest mega dużo problemów: 1. Wyskakujące reklamy na głównym ekranie, 2. Odpalanie reklam w przeglądarce internetowej (przeglądarka odpala się sama od czapy jak coś się robi na telefonie), 3. Słabo działający czujnik odcisku palca (skuteczność 50/50), 4. Problem z działaniem aplikacji inPost (otwieraniem skrytki przy pomocy aplikacji) - telefon ma problem z lokalizacją, 5. Nie działająca aplikacja McDonald's - info, że tel jest zrootowan'y, 6. Nie mogę podłączyć zegarka Xiaomi poprzez BT przy pomocy aplikacji Xiaomi Wear. Co byś radził z tym wszystkim zrobić?? Dodam, iż dwa tygodnie temu sprzedałem Mi 11 Ultra, który miałem na Rom'ie STABIL i żaden z powyższych problemów nie występował
 10. Odpalają mi się też jakieś dziwne strony w przeglądarce, bezpośrednio po odblokowaniu smartfona
 11. Powiem Ci szczerze, że zrobiłem kopie 1:1 z Mi 11 Ultra wszystkich aplikacji itp, na Mi 11 Ultra nie miałem takiego czegoś Ano mam
 12. Miał byś jakiś pomysł jak mógłbym się tego pozbyć? Bo jest to turbo irytujące.
 13. Mam ten ROM z 26.09 co w Niedzielę był wrzucony. Takie coś wyskakuje :
 14. Występują reklamy ogólne, np. używasz telefonu, odłożysz go i zostawisz (na pulpicie głównym) i nagle wyskakuje jakaś reklama na cały głos.
 15. A powiedz mi czy miałeś problem z wyświetlającymi się reklamami? Bo mnie cały czas bombardują reklamy na Mixie 4 po wgraniu tego softu.
 16. Hejka, Próbował może, któryś z was reklamować jakikolwiek Smartfon Xiaomi pochodzący z Chińskiego rynku w Polsce? Chodzi mi o to czy jakiś serwis w Polsce wykonuje naprawy stricte gwarancyjne na podstawie numeru IMEI etc.
 17. To w takim razie jest na ten moment tylko ten soft? To jest jakaś pobugowana wersja czy jak?
 18. Nie da się pobrać Wersji Stabilnej do Mix 4? Żaden z serwerów nie odpowiada
 19. A w jakim sensie nie działa dobrze? Definitywnie nie warto w ten sposób instalować ROM'u? Zastanawiam się czy wrzucać poprzez fastboot czy próbować z tym TWRP : twrp-3.5.2-odin.img
 20. Hej, widzę że jest już poradnik odnośnie instalacji Xiaomi.eu na MIX 4, czy ogólnie nie będzie TWRP do tego modelu? Zależy mi, aby wykonywać update'y z poziomu smartfonu.
 21. Na telefonie właśnie nie było zalogowanego żadnego konta, więc oni muszą usunąć zdalnie z konta moje urządzenie, dzięki za rady, mam nadzieję że Majfrendy odpiszą i uda się załatwić szybko sprawę.
 22. Już widzę, że będzie problem, bo konto na telefonie z Chin będzie również założone za pewne na region Chiński i nie będzie opcji odblokowania telefonu.
 23. Mam oryginalne pudełko i dowód zakupu z TradingShenzen, myślisz że w MiCenter coś poradzą?
 24. Już smaruje mejla do TradingShenzen, jak oni usuną swoje konto z mojego tel, to co ja mam później zrobić żeby to moje było jako główne i żeby odblokować bootloader?
 25. Opcje znajdź mój telefon ja sam dzisiaj włączyłem i przy ponownej próbie odblokowania w Mi Unlock wtedy pojawił się taki komunikat, po wyłączeniu tej opcji ten komunikat znowu zniknął i wskoczył poprzedni, załączam screen'a.
×
×
 • Create New...