bacy

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About bacy

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

186 profile views
 1. bacy

  Etui na telefon

  Nillkin synthetic fiber ma płaskie plecki, dlatego się nie kołysze. Niestety przez to pogrubia telefon, i robi się z MI9 trochę cegiełka. Inne pokrowce są zaokrąglone (mają kształt telefonu). Jeśli ktoś chce, to mam do zbycia ten pokrowiec...
 2. Przy moim zamówieniu z 2 kwietnia wpisali dzisiaj nr przesyłki. Może dzisiaj wyjdzie
 3. Potwierdzam. Jeszcze jest dostępny. Sam kupilem sobie 1 szt.
 4. @ernet Tyle że na amazonie nie masz wersji 128gb. :/
 5. Dodzwoniłem się do mi-home.pl i Pani poinformowała mnie że w przyszłym tygodniu ma być dostawa mi9 w kolorze czarnym, a za 2 tygodnie w niebieskim.
 6. @rakers A jaki kolor w xkomie zamówiłeś?
 7. bacy

  Folia na tył

  @Vergiliusz Niestety, nie mam póki co szablonu cięcia dla Redmi Note 4. Jeśli przypadkiem jest z okolic Zamościa, to z chęcią bym mu zrobił taką folię, wystarczy że będzie miał wolną chwilę, abym przygotował szablon na jego telefonie.
 8. bacy

  Folia na tył

  @dudek Folie robię tylko na tył. Na przód nie zdaje to egzaminu, bo i tak większość nakłada szkło. Na ten moment mam folie tylko takie jak widać, czyli z gotowym wzorem. Jeśli chcesz mogę na takiej folii wyciąć logo klubu piłkarskiego, wtedy za tło będzie robić tył obudowy telefonu. Jeśli chodzi o drukowanie wzorów na folii, to jestem na etapie zamawiania materiałów. Jeśli byłbyś zainteresowany, to po przygotowaniu, z chęcią prześlę ci do testów taką folie, oczywiście gratis .
 9. Na 100% nie odchodzi [emoji6] Folie 3M mają bdb klej. Testowałem już je przez jakiś czas i nie ma tego problemu. Dla pewności, żeby folia dobrze przylegała, przy montażu, można ją delikatnie podgrzać suszarką. Wtedy klej jeszcze lepiej przylega. Dlatego też nie robię wersji zachodzącej na ramki, tylko na samo tylne szkło. Nic sie nie odkleja i można używać ją z każdym case'em.
 10. bacy

  Folia na tył

  Zdubluję temat z działu o MI6. Ale jakby ktoś szukał folii na Redmi 4, to zacząłem takie robić. Allegro FB Folie robię od początku do końca sam. Używam tylko firmy 3M (tak jak inne duże firmy). Jeżeli macie jakieś fajne pomysły i sugestie, to dajcie znać na PW lub w temacie Szukam też chętnych osób, najlepiej z okolic Zamościa, to zrobienia i przetestowania szablonów na nowe modele.
 11. Na wstępie zaznaczę, że mam nadzieję, że moderacja nie usunie mojego tematu. Już jakiś czas chodziła z mną folia ozdobno-ochronna. Wpadłem na genialny pomysł, że sobie sam taką zrobię. Po wielu próbach i poszukiwaniach, udało mi się w końcu ogarnąć ten temat i oto jest gotowy produkt. Wiem że będzie to wyglądać na reklamę, bo w sumie to jest, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeśli ktoś byłby zainteresowany takim tematem, to zapraszam na mojego FB i allegro ;). Allegro FB Folie robię od początku do końca sam. Używam tylko firmy 3M (tak jak inne duże firmy). Jeżeli macie jakieś fajne pomysły i sugestie, to dajcie znać na PW lub w temacie Szukam też chętnych osób, najlepiej z okolic Zamościa, to przetestowania szablonów na nowe modele.