Jump to content

Klom

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Klom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Messenger jest teraz nieużywalny. Dymki nie działają, pojawia się jakiś kwadrat, z którego nie da wysłać się wiadomości, a w dodatku czasami chowa się w belce dolnej i w ogóle nie da się go zamknąć bez restartu telefonu. Czy te chinole testują oprogramowanie?
 2. Nie rozumiem tylko jednego - dlaczego zużycie baterii pokazują tylko za 24h, tak samo ekran. Czy oni w ogóle czytają opinie użytkowników?
 3. Miałem problem polegający na tym, że po kilku dniach płynnego działania telefon zaczynał klatkować. Ocenię za kilka dni. W tej chwili bez większych zmian w jedną, czy drugą stronę.
 4. To co zauważalne to naprawiona animacja ładowania. Są też jakieś nowe animacje przy wiadomościach.
 5. U mnie animacja ładowania popsuła się po aktualizacji do 12.0.3. Swoją drogą czy GLOBAL STABLE doczeka się jeszcze jakiejś aktualizacji? Od sierpnia czy września cisza.
 6. U mnie występuje ten sam problem. Kilka dni działa płynnie, po czym nagle zaczyna klatkować na niektórych aplikacjach. Restart, znowu kilka dni ok i koło się domyka. Problem rozwiązuje wyłączenie animacji w trybie programisty, ale to dylemat między płynnością a rezygnacją z tego co w telefonie reklamowanym jako flagowiec powinno działać bez zarzutów. Też mam globala 12.0.3.0, kupiony we wrześniu na Ali ( z magazynu w PL).
 7. Zauważylem, że ostatnio selfie camera nie wysuwa się zupełnie płynie. W trakcie słychać lekkie drgnięcia - trudno mi nazwać ten dźwięk. Nie mam również jak tego nagrać. Może ktoś z Was miał podobny problem? Dodam, że aparat wsuwa się tak jak powinien bez żadnych szarpnięć.
 8. Czy na tę wersję softu też jest przewidziana aktualizacja? Wybaczcie, ale nie jestem w tych wersjach obeznany.
 9. Jak wytłumaczyć fakt, że na Poco F2 Pro wciąż mam wersję global stable 12.0.3 i nie znajduje żadnej nowej, a na Redmi 9A właśnie instaluje się 12.0.8?
 10. Na początek zamówiłem jednak folię hydrożelową z allegro (7 zł sztuka). Jak się nie będzie nadawała to pomyślę o czymś droższym. Fabryczna na samym środku ekranu została rozcięta przez mój zegarek.
 11. A wiecie gdzie można dostać folię na ekran? Taką jak jest fabrycznie.
 12. Też czytam i się zastanawiam co oni z tymi fonami robią że im tak strasznie działają... Używam od kilku miesięcy i zero problemów... Póki co jest 2 vs 2 Ja jestem bardzo zadowolony z Poco, ale wkurza mnie ten soft. Może to kwestia wersji Global. Tak jak mówiłem, wyłączenie animacji lub ustawienie na 0,5 problem eliminuje/minimalizuje. Generalnie żadnych innych problemów, ekran świetny, aparat również. Do ciężaru szybko można się przyzwyczaić.
 13. Ja używam od 2 miesięcy i główna bolączka to słabo zoptymalizowany soft. Animacje przycinają się, restart działa, ale po 2-3 dniach znowu. Te same problemy u mojej dziewczyny na Redmi Note 9S. Pomaga wyłączenie animacji, ale czy tak powinno być... Irytujące MIUAI. A raczej ShitAI
 14. Ja używam tylko fabrycznej folii. Telefon mam od 3 tygodni. Myślicie, że to wystarczy? Szkło w moim odczuciu może popsuć wygląd, ale tak jak ktoś wspominał pewnie też funkcję odblokowania.
 15. U mnie kilka dni temu po zmianie do 12.0.3 ten problem się pojawił. Miałem go opisywać, trochę mi ulżyło, że nie jestem sam i prawdopodobnie wina softu.
×
×
 • Create New...