Jump to content

Klom

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Klom

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Messenger jest teraz nieużywalny. Dymki nie działają, pojawia się jakiś kwadrat, z którego nie da wysłać się wiadomości, a w dodatku czasami chowa się w belce dolnej i w ogóle nie da się go zamknąć bez restartu telefonu. Czy te chinole testują oprogramowanie?
 2. Nie rozumiem tylko jednego - dlaczego zużycie baterii pokazują tylko za 24h, tak samo ekran. Czy oni w ogóle czytają opinie użytkowników?
 3. Miałem problem polegający na tym, że po kilku dniach płynnego działania telefon zaczynał klatkować. Ocenię za kilka dni. W tej chwili bez większych zmian w jedną, czy drugą stronę.
 4. To co zauważalne to naprawiona animacja ładowania. Są też jakieś nowe animacje przy wiadomościach.
 5. U mnie animacja ładowania popsuła się po aktualizacji do 12.0.3. Swoją drogą czy GLOBAL STABLE doczeka się jeszcze jakiejś aktualizacji? Od sierpnia czy września cisza.
 6. U mnie występuje ten sam problem. Kilka dni działa płynnie, po czym nagle zaczyna klatkować na niektórych aplikacjach. Restart, znowu kilka dni ok i koło się domyka. Problem rozwiązuje wyłączenie animacji w trybie programisty, ale to dylemat między płynnością a rezygnacją z tego co w telefonie reklamowanym jako flagowiec powinno działać bez zarzutów. Też mam globala 12.0.3.0, kupiony we wrześniu na Ali ( z magazynu w PL).
 7. Zauważylem, że ostatnio selfie camera nie wysuwa się zupełnie płynie. W trakcie słychać lekkie drgnięcia - trudno mi nazwać ten dźwięk. Nie mam również jak tego nagrać. Może ktoś z Was miał podobny problem? Dodam, że aparat wsuwa się tak jak powinien bez żadnych szarpnięć.
 8. Czy na tę wersję softu też jest przewidziana aktualizacja? Wybaczcie, ale nie jestem w tych wersjach obeznany.
 9. Jak wytłumaczyć fakt, że na Poco F2 Pro wciąż mam wersję global stable 12.0.3 i nie znajduje żadnej nowej, a na Redmi 9A właśnie instaluje się 12.0.8?
 10. Na początek zamówiłem jednak folię hydrożelową z allegro (7 zł sztuka). Jak się nie będzie nadawała to pomyślę o czymś droższym. Fabryczna na samym środku ekranu została rozcięta przez mój zegarek.
 11. A wiecie gdzie można dostać folię na ekran? Taką jak jest fabrycznie.
 12. Też czytam i się zastanawiam co oni z tymi fonami robią że im tak strasznie działają... Używam od kilku miesięcy i zero problemów... Póki co jest 2 vs 2 Ja jestem bardzo zadowolony z Poco, ale wkurza mnie ten soft. Może to kwestia wersji Global. Tak jak mówiłem, wyłączenie animacji lub ustawienie na 0,5 problem eliminuje/minimalizuje. Generalnie żadnych innych problemów, ekran świetny, aparat również. Do ciężaru szybko można się przyzwyczaić.
 13. Ja używam od 2 miesięcy i główna bolączka to słabo zoptymalizowany soft. Animacje przycinają się, restart działa, ale po 2-3 dniach znowu. Te same problemy u mojej dziewczyny na Redmi Note 9S. Pomaga wyłączenie animacji, ale czy tak powinno być... Irytujące MIUAI. A raczej ShitAI
 14. Ja używam tylko fabrycznej folii. Telefon mam od 3 tygodni. Myślicie, że to wystarczy? Szkło w moim odczuciu może popsuć wygląd, ale tak jak ktoś wspominał pewnie też funkcję odblokowania.
 15. U mnie kilka dni temu po zmianie do 12.0.3 ten problem się pojawił. Miałem go opisywać, trochę mi ulżyło, że nie jestem sam i prawdopodobnie wina softu.
×
×
 • Create New...