Jump to content

Tides

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tides last won the day on August 9 2020

Tides had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tides's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Dla potomnych : czytnik linii był tu winowajcą , po usunięciu telefon na nowo bierze 2% w nocy , dodam ponownie , zobaczymy czy sytuacja się powtórzy.
 2. Po aktualizacji telefon w nocy gubi około 10% baterii , gdzie przed aktualizacją spadało 1-2% , jakieś rady ? Czy oni mogą raz wypuścić soft bez bugów?
 3. Okay , jak bateria ? Poprawili sot czy nadal tak jak było ?
 4. Jednak beta , dlatego nie mogłem pobrać . https://c.mi.com/thread-3397969-1-0.html
 5. To była jakaś beta ? Było przez chwilę do pobrania OTA i od tamtej pory nie ma .
 6. Raczej nie , w każdym razie w redmi note 5 nawet tego procesu nie widać a jeśli już to użycie baterii ma w granicach 2% .
 7. Widzę , że system android króluje w procesach nie tylko w mi 9t .
 8. Właściwie to nie wiadomo jak to jest możliwe ale jest , u mnie również podobne wyniki , gdyby we wszystkich urządzeniach były SOTy na poziomie 3h to Xiaomi miałoby problem
 9. Dziwne jest to , że to zależy od konkretnego egzemplarza , ja mam dodany odcisk palca a telefon normalnie przechodzi w deep sleep
 10. Wyłączcie? Wszędzie napisane jest , że trzeba to włączyć .
 11. Nie mam problemów w chwili obecnej z baterią ani deep sleep na 12.0.2.0. , choć po samej instalacji bateria była drenowana niesamowicie , teraz , 3 dni na baterii ,6-7 h sot, 2 dni na baterii 10-11 h sot , ciężko to pokazać przez skopaną prezentacje użycia baterii , która pokazuje ostatnie 24h , mam nadzieję , że to poprawią. Gdzieś na c.mi czytałem post kogoś z miui dev team , w którym twierdził , że podczas instalacji aktualizacji miui nie wszystkie pliki się nadpisują , a zapisują podwójnie , przez co system drenuje baterie , powinni to jak najszybciej poprawic , co sie nie dzieje .
 12. SOT na miui 12( oczywiście wifi, lte, YouTube, chrome, Messenger , trochę zdjęć ,bez bt ani gps normalne użytkowanie) po początkowych problemach i nerwach jednak odżyła , w każdym razie miui 12 wymaga poprawek, statystyki użycia baterii , w raczej sposób w jaki są prezentowane to kpina, nie wiem po co są też te bezsensowne animacje w panelu sterowania .
 13. Nie odcisk palca tylko przycisk widoczny na zablokowanym ekranie ale faktycznie tak może być . U mnie dziś widoczna poprawa , nie wiem co mogło by być przyczyną ale wykonałem ostatnio wiele czynności Edit 4h SOT i 70% baterii tak więc być może wróciła do życia , jednak obecne statystyki zużycia baterii i sposób ich prezentacji jest nie do zaakceptowania
×
×
 • Create New...