Jump to content

kacluk

Użytkownicy
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kacluk

  1. Po prostu nie znoszę chamstwa jakie okazujesz na forum. nie jestem jedyny któremu kasujesz posty.. Myślisz że usunięcie mnie z forum Ci pomoże? widzisz jakiś problem w założeniu nowego konta z inną nazwą? Po prostu szukam pomocy bo chciałem zostać z tym xiaomi na dłużej.. Ale okazuje się że w razie problemu jest całkowity brak wsparcia... Jako moderator powinieneś przenieść mój post w odpowiedni temat jednocześnie upominając mnie a nie chamsko go przenosząc do kosza.. Nawet w apple jest przyjemniej.. chociaż ich polityka pozostawia wiele do życzenia.
  2. Jakoś widzę że sporo osób na Ciebie narzeka.. Widać bawisz się w jakiegoś mega admina.. Jak pisałem gdybyś dał mi rozwiązanie mojego problemu to przyznałbym CI rację.. Ale to co robisz jest po prostu chamskie.. Wyobraź sobie np forum skody superb na którym tez pisałem o probemie z tarczami z tyłu.. był podobny temat w którym było ok 100stron.. bo ludzie zaczęli pisać pierdoły w temacie.. Myślisz że komuś chciałoby się czytać 100stron żeby się upewinić czy napewno nic identycznego nie ma? Napisałem tak jak tu.. i mili koledzy z forumw ciągu godziny mi pomogli i rozwiali moję watpliwości.. i chyba takie jest założenie forum.. Ja się napracowałem robiąc zdjęcia pomiary, sprawdzenie obecnego bandu lte.. a dla Ciebie to mało merytoryczne? człowieku po to jest forum by szukać pomocy.. Gdybym znał rozwiązanie to by mnie tu nie było. Poza tym Polska to jeszcze kraj w którym obowiązuje wolność słowa w sieci.. Chociaż dzieki pisowi już niedługo się to może zmienić to pewnie Ciebie zatrudnią..
  3. Dokładnie to samo miałem i dokładnie ten sam pseudo moderator usunął mój post.. Mój problem z xiaomi mi8 nie wystąpił na forum. nikt nie używał sieci 3 uk... nikt nie podał dokładnie na jakim bandzie obecnie lte pracuje i z podaniem dokładnych wyników prędkości.. Ja się napisałem postarałem się a ten śmieszny gośc usunął post podając jako powód.: Cytuję bo już ze smiechu nie moge...: T"emat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum."
  4. Witam jak w temacie mam problem z moimi 2sztukami xiaomi mi8... W sumie tego nie zauważałem bo nie miałem możliwości porównania z innym telefonem. Problem polega na bardzo wolnym internecie 4g. wyjąłem kartę sim z jednego xiaomi mi8 i włożyłem do iphona 8plus i zrobiłem kilka testów. i wyniki są straszne.. tam gdzie xiaomi mi8 ma 8mb/s tam iphone dociąga do 30mb/s Mało tego iphone w przypadku braku 4g przełączy się na 3g i nadal ma szybszy internet niż mi8.. W xiaomi wybierając na sztywno tylko 3g nie mam sygnału.. Oba xiaomi w wersji global. sprawdzałem na romie global, xiaomi.eu, lineage os zawsze tak samo wygląda.. xiaomi jest dużo słabsze.. mam już ich dość i przymierzam się do przesiadki na apple choć tego nie chcę. Czy ktos ma pomysł co może być nie tak?? Dodam że oba telefony pracują w sieci three UK.. i patrząc po iphonie nie jest to problem z siecią.. Podzięlę się rozwiązaniem mojego problemu z Wami.. Okazało się, iż xiaomi mi8 a iphone 8plus mimo tylu samu kresek zasięgu łaczą się z nadajnikiem na rożnych bandach.. xiaomi używa band 20 a iphone dużo szybszego band 3.. Jak to sprawdzić.. w iphonie: If you see the 4G or LTE symbol: Type: *3001#12345#* into the area you normally use to input a phone number and press call. You will enter Field Test mode. You should see the Freq Band Indicator or EARFCN or UARFCN number. i tam będzie masa informacji odnośnie nadajnika.. w xiaomi wiadomo aplikacją LTE discovery.. Dlaczego tak jest?? nie wiem.. ale prędkość połączenia można testować bez speedtestów ( ja zużyłem 3.7gb żeby to odkryć:) ) Wszystko widać w phone info (u mnie karta sim) na band 20 nie jestem w stanie osiągnąć wyższysch prędkości niż te zaznaczone na czerwono.. Obecnie będę odblokowywał bootloader+ root (chyba że można zrotować z zablokowanym bootloaderm?? ) i do tego program z google play "Network signal guru" i na sztywno ustawię band 3... Wiem że to sięc three uk ale w Polskich sieciach jest zapewne to samo.. Band 20 ma dużo większy zasięg ale dużo mniejszą prędkość.. Dziwne że xiaomi ma problem z używaniem właściwego bandu PS: zmiana regionu na np Ukrainę gdzie nie używają band 20 także nie pomagała.... Wybaczcie za mega poemat ale problem mój uważam za rozwiązany. zostało tylko przeprowadzić testy
×
×
  • Create New...