Jump to content

etet100

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

etet100's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

  1. Nie będę zaskoczony jeśli za tego posta otrzymam kolejne ostrzeżenie. Trudno. Pozwoliłem sobie zadać pytanie na temat problemów z działanie odkurzacza xiaomi. Post ten od razu trafił do kosza jako "Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.". Pewnie będzie to odebrane jako wyjątkowo bezczelne ale chciałbym prosić o wskazanie gdzie konkretnie mogę szukać potrzebnej mi informacji. Przejrzałem forum na temat odkurzaczy (fakt, trochę późno) i widzę tam kilkadziesiąt wątków, z których żaden nie naprowadził mnie na rozwiązanie problemu. Nie przejrzałem jedynie wątku-śmietnika składającego się z dziesiątek czy setek stron postów. Czy szanowni moderatorzy nie uważają, że najpierw należałoby zadbać o realną możliwość znalezienia danej informacji, a potem dopiero karać? Być może jestem za głupi, ale naprawdę nie mam pomysłu jakich słów kluczowych czy fraz użyć, aby znaleźć odpowiedź na zadane pytania. PS. proponuję także doczytać (chociażby na wikipedii) czym jest spam
  2. Witam. Mam wrażenie, że na początku czegoś takiego nie było i nie wiem kiedy się pojawiło. Jeżeli oczyszczacz jest włączony do prądu ale nie uruchomiony to co jakieś 10 minut na kilka sekund zaczyna buczeć (nie wiem czy to wentylator się włącza bo za krótko żeby się temu przyjrzeć). Spotkał się ktoś z czymś takim? Jest to wybitnie irytujące. Druga sprawa, że po kilku miesiącach z ledwo słyszalnego szmeru wentylatora zrobiło się dosyć nieprzyjemne terkotanie. Niby nic poważnego ale już nie śpi się przy tym tak super. Jestem zawiedziony jakością tych urządzeń.
  3. Witam. Po ostatnich aktualizacjach (te kolorowe mapy) mam problemy w odkurzaczem. Czy ktoś wie jak to rozwiązać? 1) Odkurzacz ma jakieś dziwne problemy ze skanowaniem otoczenia i aktualizacją mapy. Jeżeli włączę przykładowo odkurzanie i zamknę go w 1 pokoju to na mapie pojawia się przeszkoda w postaci drzwi. I ta przeszkoda potem tam zostaje na wieki. Potem dochodzi do sytuacji, że na mapie mam wrysowane drzwi zamknięte, otwarte 20 stopni, otwarte 45 stopni, otwarte 90 stopni... W poprzedniej wersji aplikacji wystarczyło na przykład podjechać nim ręcznie do takiej przeszkody i sprzęt aktualizował sobie odpowiednio mapę usuwając nieaktualne informacje. Teraz jeśli raz wrysuje mi te przeszkody to potem na okrągło mam "can't reach target" i muszę po prostu resetować mapę do zera. 2) Aktualizacja pozycji odkurzacza jest niezwykle wolna - choć to oczywiście mniejszy problem niż numer 1. Wcześniej było to prawie na bieżąco a teraz jest dosłownie 15 sekund opóźnienia. 3) Na okrągło mi zapomina hasła i prawie przy każdym sprzątaniu muszę się logować do tej beznadziejnej chmury.
×
×
  • Create New...