Jump to content

Kuzik

Użytkownicy
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kuzik

 1. Samo się popsuło ,a wczoraj nastapiła poprawa i znów jest super..........
 2. Właśnie odnośnie tego YTN coś ostatnio mam problemy z odtważaniem treści ,czy macie podobne problemy ,czy szukac u siebie awarii ?
 3. Bardzo ,świetna aplikacja ,polecam,miałem trochę problemów ,ale z winy śmieciowego routhera operatora, multimedia teraz dokupiłem swój i jest bajka.Zero reklam amen.
 4. Tez miałem problemy ,a le to byłu problemy z winy router operatora Multimedi teraz mam swój i jest ok. narzie tylko sie cieszyc
 5. Na starym mieszkaniu miałem Netie i słaby net cieło netfix , Teraz mam predkość 150 i tak jakos miejce podpasowało ze po wi -fi osiąga 150- 145 mbs zero problemów ,powaźnie..................
 6. Ma to ktoś zainstalowane na Android TV? niech się pochwali.
 7. A może ,przesiadka na https://www.rtvmaniak.pl/9589050/canal-box-4k-test/
 8. Może concord to i nie jest ,ale co ma działac działa Netflix YT ,nie narzekam
 9. https://nokia.streamview.com/Nokia-Streaming-Box-8000/8000FTA jakaś alternatywa ,zawsze to Nokia.
 10. Właśnie dzisiaj testowałem swojego boxa zainstalowałem speedtesta i po wi-fi mam identyczne pingi jak kolega napisał wyżej najniższy miałem 10 ms ,ruter przez ściane prędkość tyle ile daje operator ,nie mam zadnych zacięć przycięć itp. Jestem bardzo jak narazie zadowolony z urządzenia.
 11. Przypomnę tylko ,że mówię o problemie z tym YT na Android TV SONY ,może tu jest pies pogrzebany. Wiem ,i mam tak zaznaczone żeby zapętlało utwór po utworze,ale tak się nie dzieje . Kolejna sprawa to ,ze czesto jak ogladam materiał w 4K to musze recznie przełączyć na 4K bo ma teroał z automatu lecj w jakości FHD ,oco kaman?
 12. Wszystko tak zrobiłem i nadal po jakiejś piosence programie ,niby pokazana jest informacja o kolejnym programie ale yt stoi w miejscu i gdy klikam play to zaczyna grac ten sam utwór i tak w kólko
 13. Przywróć do ustawień fabrycznych . Zrób aktualizację;
 14. Dziekuję kolego już śmiga............................ Mogli by poprawić ikone fotmatu bo gdy leci materiał w 4K to i tak pokazuje ona HD trochę dzwnie.. A możecie powiedzieć jak ustawić ,żeby np muzyka leciała jedna za druga ?
 15. Dzięki,ale teraz jak to zainstalować w starej wersji po pobraniu miałem gotowy plik do instalacji,a tu nie ma takiej opcji po wypakowaniu otwierają sie katalogi ale to nic mi nie daje.
 16. gdzie dostane pewny plik APK? Na telefonie to wogóle nie działa...............
 17. Czy Smart YT też chodzi wam topornie? mam tv 4K z android i na nim mi się zacina ,albo jaką wersję wybrać pod TV?
 18. Juz pisałem wcześniej jak jest słaby net i daleko routher to moga być zerwania wi-fi mam teraz mi box przez ścianę z routher i nic nie dzieje sie od momentu podłączenia.Sheid wiadomo lepsze podzwspoły ,ale ile razy droższy,Jak ktoś nie gra w gry to poxo przepłacać po YT czy Netflix?
×
×
 • Create New...