Jump to content

Kuzik

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Kuzik

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma to ktoś zainstalowane na Android TV? niech się pochwali.
 2. A może ,przesiadka na https://www.rtvmaniak.pl/9589050/canal-box-4k-test/
 3. Tv mam po lanie predkość 15Mbs
 4. Tv sony android i tez mam zacięcia
 5. Może concord to i nie jest ,ale co ma działac działa Netflix YT ,nie narzekam
 6. https://nokia.streamview.com/Nokia-Streaming-Box-8000/8000FTA jakaś alternatywa ,zawsze to Nokia.
 7. Właśnie dzisiaj testowałem swojego boxa zainstalowałem speedtesta i po wi-fi mam identyczne pingi jak kolega napisał wyżej najniższy miałem 10 ms ,ruter przez ściane prędkość tyle ile daje operator ,nie mam zadnych zacięć przycięć itp. Jestem bardzo jak narazie zadowolony z urządzenia.
 8. Przypomnę tylko ,że mówię o problemie z tym YT na Android TV SONY ,może tu jest pies pogrzebany. Wiem ,i mam tak zaznaczone żeby zapętlało utwór po utworze,ale tak się nie dzieje . Kolejna sprawa to ,ze czesto jak ogladam materiał w 4K to musze recznie przełączyć na 4K bo ma teroał z automatu lecj w jakości FHD ,oco kaman?
 9. Wszystko tak zrobiłem i nadal po jakiejś piosence programie ,niby pokazana jest informacja o kolejnym programie ale yt stoi w miejscu i gdy klikam play to zaczyna grac ten sam utwór i tak w kólko
 10. Macie też takie problemy z beta?
 11. Przywróć do ustawień fabrycznych . Zrób aktualizację;
 12. Dziekuję kolego już śmiga............................ Mogli by poprawić ikone fotmatu bo gdy leci materiał w 4K to i tak pokazuje ona HD trochę dzwnie.. A możecie powiedzieć jak ustawić ,żeby np muzyka leciała jedna za druga ?
 13. Dzięki,ale teraz jak to zainstalować w starej wersji po pobraniu miałem gotowy plik do instalacji,a tu nie ma takiej opcji po wypakowaniu otwierają sie katalogi ale to nic mi nie daje.
×
×
 • Create New...